Matkpunkt on üks vanimaid reisibüroosid, asutatud 22.02.1991 .aastal, pakkudes kõiki reisimise ja turismiga seotud teenuseid.

Alates 1997.a-st on Matkapunkt IATA (Rahvusvahelise Õhutranspordi Assotsiatsiooni) liige. Aprillis 2008 omistati Matkapunktile ISO 9001:2000 Kvaliteetjuhtimise sertifikaat, esimesena oma valdkonna ettevõtjana. Korraldame ettevõtete ametireise parima hinna-kvaliteedi suhtega, pakume asjatundlikku teenust. 

Matkpunkt on Tallinna kesklinna reisibüroo mis on avatud E-R 09.00-18.30 mis võimaldab ärireisijatel viimase hetke tellimusi ja muudatusi teha ka vahetult enne väljalendu. Meie aadress on Tallinn, WW Passaaz 3. korrus. Aia 3 / Vana-Viru 10.

Meie teenustepaketti kuuluvad reisivahendus (äri- ja puhkusereisid, lennupiletid, laevapiletid, kruiiisid, koolitusreisid, konverentsipaketid ja hobireisid), kui ka muud reisimisega seotud teenused (kindlustus, autorent, viisateenused, spa puhkus,  jpm).

Usume, et suudame rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Reisimine on alati seotud emotsioonidega. Igaüks meist soovib, et tema reis oleks eriline ja meeldejääv, pakkudes vaheldust ning elamusi ärgipäevarutiini unustamiseks.

Aeg on meile kõigile täna hinnalisim vara, mida tuleb väärikalt kasutada. Reisibüroo Matkapunkt töötab kliendi rahulolu saavutamise nimel, tahame pakkuda professionaalset ja usaldusväärselt teenindust. Ametireiside korraldamisel pakume asjatundlikku reisialast nõuannet ettevõtte reisikulude juhtimisel ja hoiame kokku väärtuslikku aega.

Teid teenindavad kogenud reisikorraldajad, kes on oma ala asjatundjad ning entusiastid. Meile meeldib reisida ning jagada oma kogemusi ka Teiega.

Parimaid reise soovides, Teie Matkapunkt

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega