Lennujaama saabumine ja lennule registreerimine

Enne kodust lahkumist kontrollige, et Teil on kaasas reisidokument (vastavalt riigile, kuhu sõidate, kas ID-kaart või pass). Teised isikut tõendavad dokumendid ei ole reisidokumendid. Ka lastel peavad olema oma reisidokumendid.

Kõigil lennureisijatel tuleb olla Tallinna Lennujaamas vähemalt 1,5 h enne lennu väljumist, tsharterlendude korral 2 tundi enne lendu. Lennule registreerimise süsteem sulgub automaatselt 45 minutit enne plaanipärast väljalendu.

Erinevatel lennukompaniidel võib registreerimise aeg mõnevõrra erineda. Rahvusvahelistes lennujaamades lõpetatakse check-in isegi kuni 2 tundi enne väljalendu, palun kontrollige, et jõuaksite alati õigeaegselt lennujaama

Kui siiski aega napib ja järjekord on väga pikk, on teil õigus eelisjärjekorras check-ini pöörduda.

Check-ini tehes kontrollige, kas pagas registreeritakse kuni lõpp-sihtpunktini või peate selle mõnes transiitpunktis välja võtma ning uuesti registreerima.

Turvakontroll :Suurtes rahvusvahelistes lennujaamades (ka USA siselendudel) võib turvakontroll kaua aega võtta. Seetõttu on oluline turvakontrolli minekuga mitte viivitada.

Vaata ka: Parkimine Tallinna lennujaamas

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega