Maailmas on tuhandeid põnevaid reisisihtkohti. Tihti otsustab reisi saatuse just majutus, hotellis veedetakse rohkem aega kui näiteks lennukis. Sujuva ja eduka puhkuse- või ärireisi õnnestumiseks tuleb õiged valikud teha juba reisi planeerides. Majutuse leidmine on mahukas ja aeganõudev töö. See on oluline, sest hotellituba peab Sulle reisides "kodu" asendama, et võiksid end võimalikult hästi välja puhata (kaugete sihtpunktide korral mõjub ajavahe, suurlinnade elutempo, ärireisil tuleb olla vormis ja väljapuhanud jne).

Me leiame kindlasti sobiva lahenduse.

Eriti tähtis on majutuse valik eriliste sündmuste puhuks – pulmareisil, sünnipäevaks kingitud reisil, preemiareisil. Selliste erijuhtude korral ei piisa alati tavalistest kriteeriumitest, tuleb ka eksklusiivsusega arvestada.

Oluline hinna mõjutaja on just hotelli asukoht.  Samuti olulised rahvusvahelised sündmused (messid, kongressid, festivalid, spordivõistlused jne), sel ajal kerkivad majutuse hinnad lausa mitmekordseks võrreldes tavalisega. Seepärast tuleks reisi planeerimist alustada mitu kuud enne reisi toimumist.

HOTELLIDE BRONNERIMINE ON-LINE

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega