Puhkuseks koos lastega mere ääres oleme valinud kõige mugavamad ja hubasemad hotellid. Siin on olemas kõik vajaminev selleks, et kõige väiksemad külastajad, vanemad lapsed ja teismelised leiaksid endale meelepärase tegevuse ning vanemad saaksid täisväärtuslikult puhata.

Erilised lastemenüüd ja -basseinid, eraldi meelelahutusprogramm, lapsehoidjad väikelastele, mini-klubid ja mängutoad, kogu vajalik mööbel ja sisustus ehk puhates meie valitud hotellides leiate kõike mida vajate.

KÕIK PAKKUMISED LEIATE SIIT!

Araabia Ühendemiraadid

Araabia Ühendemiraadide hotellid on mõeldud väärikaks ja taskukohaseks perepuhkuseks. Kõikvõimalikud teenused lubavad vanematel puhata, lastel aga huvitavalt aega veeta. Erilised atraktsioonid, meelelahutuspargid ja arvukalt põnevaid festivale ning üritusi on mõeldud selleks, et jätta perega reisijale kõige meeldivamaid elamusi Araabia Ühendemiraadide puhkusest.

Egiptus

Üks kõige populaarsemaid talviseid rannapuhkuse suundi sobib suurepäraselt lastega puhkuseks. Igale eelarvele sobivad hotellid, soe meri, palav talvepäikene, lastebasseinid, mini-loomaaiad, veeliumäed – Egiptuses leiate rohkelt erinevaid võimalusi perepuhkuseks. Lisaks saab siin suurepäraselt puhata igal aastaajal.

Hispaania

Kvaliteetne puhkus suurepärastes hotellides ja rohkelt lisateenuseid neile, kes kavatseb reisida koos lastega – just see ootab teid Hispaanias. Jalgpallifännid saavad sõita Barcelona lastelaagrisse, lihvida enda mängutaset ja külastada legendaarset Camp-Nou’d!

Itaalia

Itaalias on väikeste reisijate puhkuseks kõik valmis: nii merehotellides kui ka mägikuurortides. Vanemad lapsed avastavad enda jaoks imelisi linnu ja itaalia kultuuriväärtusi, külastavad lõbustusparke ja erinevaid festivale. Itaalias on huvitav kõigil – väikelapsest noorukini.

Kreeka

Suhtumine väikestesse külalistesse kreeka hotellides saartel ja mandril on veelgi lahkem kui nende vanematesse. Eriline toitumine, meelelahutusprogramm, basseinid, personali eriline tähelepanu perede vajaduste osas on garanteeritud. Huvitavate ekskursioonide käigus avastavad lapsed Ellaada müüte ja legende.

Küpros

Arvukalt veeparke ja meelelahutusüritusi pakuvad unustamatut perepuhkust Küprosеl. Kvaliteetsed ja hubased hotellid, lasteklubid, erimenüüd ja –restoranid, mänguväljakud, veeliumäed, lapsehoidja teenused ja eriline meelelahutusprogramm  – Küprosel on kõike, mida vajab lapsevanem ja laps õnnelikuks puhkuseks.

Türgi

Türgi lõunarannikul ja Egeuse mere kallastel ootavad lastega reisijaid mugavad hotellid, head rannad, meelelahutusprogramm ja imeline ekskursiooniprogramm. Pöörake tähelepanu suvelaagrile mere ääres Türgis – lapsed veedavad suurepärase koolivaheaja Alanyas, mis on täis tegevusi ja värvikaid elamusi!

Bulgaaria

Bulgaaria on unikaalne koht puhkuseks koos lastega. Lapsed kohanevad kiiresti uute kliimatingimustega ja tunnevad end hästi puhates mere ääres või mägedes. Arvukalt veeparke, lõbustusparke ja hotellide suunitlus peredele aitavad veeta unustamatu puhkuse.

Hinnapäring

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega