Sellel aastal on talvereiside hulgas ka mitu huvitavat eksootilist piirkonda.

Vietnam

Eksootiline ja värvikirev Vietnam meelitab puhkajaid suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte, kordumatu eksootika, meeldiva kliima ning rikkaliku Kagu-Aasia kultuuripärandiga. Lõuna-Vietnamis asuvad turismikeskused paistavad silma eheda aasiapärase värvikuse ning suurepäraste puhketingimustega vastavatud hotellides ja parimates randades.

Goa

Vabaduse ja muretu elu sümbol Goa piirkond Indias on populaarne puhkuse veetmise paik. Siin ootab külastajaid troopiline kliima, palmidega ääristatud liivarannad, sõbralikud kohalikud elanikud, suurepärased India, Portugali ja Prantsuse toidud, muistne arhitektuur ning rohkelt meelelahutust.

Sri Lanka

Lõputute džunglite, kõrgete mägede ning kaunite liivarandadega Sri Lanka paelub reisihuvilisi juba teist hooaega. Sel troopilisel pisarakujulisel saarel India ookeanis ootab teid lai valik puhkusekuurorte, tee- ja vürtsiistandused ning naeratavad kohalikud elanikud.

Tai

Alati võluv ja eksootiline Tai ootab puhkajaid ka sel talvel. Kogu maailmas armastatud Tai köök, budistlikud templid ning eksootilised väikesaared pakuvad ehedaid elamusi ning mitmekülgseid puhkamisvõimalusi.

Talvereisid pakkumistega tutvu siin

Eksootiliste reiside hooaeg kestab detsembrist märtsini. Sooja talvise rannapuhkuse hooaeg algab 2017. aasta oktoobri esimeses pooles ja lõppeb 2018. aasta aprilli teises pooles. Suusapuhkusele saab sõita 2018. a. veebruari keskpaigast kuni märtsi teise pooleni. Reisimuljeid täis päikeselised päevad ning meeldivad elamused kogu eluks on asendamatu osa reisipaketist. Uued sihtkohad ootavad!

Hinnapäring

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega