AURINKO NÄDALALÕPUREISID!

Kas aastavahetus Maltal või lihavõttepühad Zagrebis? Miks mitte mõlemad.

Aurinko ülipopulaarsed nädalalõpureisid otselendudega Tallinnast viivad teid aastavahetuseks  põnevale Malta saarele ja lihavõttepühadeks kevadisse Horvaatiasse. Nautige pühi  sõprade või kogu perega - ees ootab palju põnevaid vaatamisväärsusi, imekaunis loodus ning lai valik eestikeelseid ekskursioone.

Malta    29.12.2017 - 02.01.2018
Zagreb 29.03.2018 - 02.04.2018

Uue Aasta saabumist tähistage sel korral Maltal!

Reis toimub 29.12.2017 - 02.01.2018.

Malta on saar, kus saavad kokku euroopaliku linnapuhkuse paremad pooled - ajaloolised vaatamisväärsused, vilgas ööelu, külluslikud kultuurielamused ja ostuvõimalused - väiksele Maltale mahub palju!

Jõuluehtes külad ja linnatänavad, leebe vahemereline kliima ning maitsvad Malta köögi hõrgutised - kõike seda ja palju muud saad kogeda aastavahetusel Maltal!

Hind alates 489 €

Sunflower 3* hommikusöögiga, MALTA hind al. 489 €/in
Plaza 3* hommikusöögiga, MALTA hind al. 529 €/in
Laguna 3* hommikusöögiga, ZAGREB hind al.  399 €/in
Palace 4* hommisöögiga, ZAGREB hind al.  569 €/in

Lihavõtted kevadises Horvaatias!

Reis toimub 29.3.2018 - 2.4.2018

Horvaatia pealinn - miljonilinn Zagreb- on ühtlasi riigi suurim linn, mis laiub Sava jõe kallastel ja Medvenica mäe jalamil. Uhkelt üle Zagrebi kõrguv Medvednica kaitseb linna külmade põhjatuulte eest ning pakub ajaveetmisvõimalusi igaks aastaajaks. Talvel saab siin suusatada ning soojemal ajal matkata, piknikku pidada jm moel värskes õhus aega veeta. Lisaks sellele avaneb mäelt kaunis vaade ümbruskonnale.

Zagrebis on kirev kultuuri- ja kunstielu- põnevad muuseumid ja kunstigaleriid, teatrietendused ja kontserdid, spordi- ja meelelahutusüritused. Lisaks sellele kaunis arhitektuur, head restoranid, külastajatest tulvil õdusad kohvikud. Jaruni jõe äärsetest diskoteekides tantsitakse varajaste hommikutundideni.

Lihavõtted on üks tähtsamaid Horvaatia riigipühi, mil toimuvad rongkäigud ja jumalateenistused ning saab proovida kohalikke lihavõtteroogi. Märtsiks on krõbedam talvekülm juba möödunud, restoranide-baaride väliterrassid soodsa ilma korral avatud ning linnapargid ja aiad kevadises õitemeres.

Hind alates 399 €

Vastutav reisikorraldaja Aurinko

Hinnapäring

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega