Laevareis jätab aega Peterburi iseseisvaks avastamiseks. Kruiis on kindlasti meelepärane nii neile, kelle jaoks Peterburi külastamine on esmakordne, kui ka neile, kes vanu tuttavaid paiku taaskord külastada soovivad. Uue hooaja reisid algavad 05.04.2017!

Viisavabalt on laevareisijatel Peterburis võimalik viibida kuni 72t.
Kruiisireisijad saavad viibida Peterburis viisavabalt kuni 72 tundi alates laeva saabumisest Peterburi ja mille juurde on ostetud City Bus bussipilet (piletihind 25 EUR/täiskasvanu, lapsed 0-12 eluaastat 12.50 EUR). Viisavabadus ei kehti autoga reisijatele.

Venemaale reisides peab PASS olema kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi lõppu!

Viisavabaks sõiduks Peterburi on järgmised variandid:

1 päev Peterburis: reisid iga nädal laupäevast esmaspäevani, Peterburis pühapäev; sõiduplaan: Tallinn-Helsingi, laevavahetus, Helsingi-Peterburi-Helsingi-Tallinn (laev saabub Helsingisse esmaspäeva hommikul kell 7 ning sõidab pärast vahepeatust edasi Tallinnasse, kuhu jõuab kell 12.30).

2 päeva Peterburis: reisid iga nädal kolmapäevast laupäevani; sõiduplaan: Tallinn-Helsingi, laevavahetus, Helsingi-Peterburi-Helsingi; laevavahetus, Helsingi-Tallinn; Peterburis ööbimine kas hotellis või laevas samas kajutis, kus sõidu ajalgi.

72 t Peterburis: reisid iga nädal kolmapäevast pühapäevani; sõiduplaan: Tallinn-Helsingi, laevavahetus, Helsingi-Peterburi-Helsingi-Tallinn; Peterburis neljapäeval laevast väljumine alates 14:00, pühapäeval tuleb laevas tagasi olla hiljemalt 13:00; Peterburis kas 3 ööd hotellis või 1 öö laevas ja 2 ööd hotellis.

Viimane lühike kruiis Peterburi 23.12-25.12.2017 (1 päev Peterburis), viimane pikk kruiis Peterburi 27.12-30.12.2017 (2 päeva Peterburis).

3-päevane kruiis Helsingi - Peterburi - Helsingi - Tallinn

Kutsume teid 3-päevasele viisavabale Peterburi kruiisile! Peterburis on võimalik veeta terve päev. Kruiisilaev Princess Anastasia väljub laupäeviti Helsingist kl 18:00 ning jõuab Peterburi järgmisel päeval kl 9:00. Õhtune Peterburi laev suundub Helsingisse kl 18:00 ning saabub esmaspäeva hommikul kell 7:00.
Näidatud hind on soodsaim teadaolev hind, mida ei pruugi kõikidel väljumistel saada olla.

1 koht B4-aknata kajutist (eeldusel et reisib 4 inimest) 88  EUR
1 koht A4-aknaga kajutist (eeldusel et reisib 4 inimest) 102  EUR
1 koht B2-aknata kajutist (eeldusel et reisib 2 inimest) 118  EUR

Hinnas sisaldub:

 • kruiis valitud marsruudil
 • 1 koht valitud kajutiklassist: B4 - aknata neljakohaline, A4 - aknaga neljakohaline,B2 - aknata kahekohaline
 • kütuselisatasu 8 €
 • sadamamaks 3,5 € / inimene / suund
 • Hinnas sisaldub ka kohustuslik transfeerbussi pilet (25 EUR/täiskasvanu, 12.50 EUR/laps 0-12.a), mis on aluseks viisavaba reisile Venemaale.

Viisavaba reisi puhul soetatud City Bus pilet võimaldab reisijal Peterburis viibimise ajal kasutada City Bus busse transfeerina laeva saabudes sadamast kesklinna ja peale lõunat kesklinnast sadamasse. Buss sõidab vastavalt sõidugraafikule sadamast kesklinna ja tagasi ning väljuda võib soovitud peatuses.

4-päevane kruiis Helsingi - Peterburi - Helsingi

Kruiis Helsingi-Peterburi-Helsingi võimaldab viibida Peterburis 2 päeva / 1 öö. Kruiisilaev Princess Anastasia väljub kolmapäeviti Helsingist kolmapäeviti kl 19:00 ning jõuab Peterburi järgmisel päeval kl 9:00. Reedene Peterburi laev suundub Helsingisse kl 19:00, saabumine Helsingisse laupäeviti kl 08:00.
Näidatud hind on soodsaim teadaolev hind, mida ei pruugi kõikidel väljumistel saada olla.

1 koht B4-aknata kajutist (eeldusel et reisib 4 inimest) 75  EUR
1 koht A4-aknaga kajutist (eeldusel et reisib 4 inimest) 86  EUR
1 koht B2-aknata kajutist (eeldusel et reisib 2 inimest) 95  EUR

Hinnas sisaldub:

 • kruiis valitud marsruudil
 • 1 koht valitud kajutiklassist: B4 - aknata neljakohaline, A4 - aknaga neljakohaline,B2 - aknata kahekohaline
 • kütuselisatasu 8 €
 • sadamamaks 3,5 € / inimene / suund
 • Hinnas sisaldub ka kohustuslik transfeerbussi pilet (25 EUR/täiskasvanu, 12.50 EUR/laps 0-12.a), mis on aluseks viisavaba reisile Venemaale.

Viisavaba reisi puhul soetatud City Bus pilet võimaldab reisijal Peterburis viibimise ajal kasutada City Bus busse transfeerina laeva saabudes sadamast kesklinna ja peale lõunat kesklinnast sadamasse. Buss sõidab vastavalt sõidugraafikule sadamast kesklinna ja tagasi ning väljuda võib soovitud peatuses.

 

Princess Anastasia 2017. aasta sõiduplaan

Kolmapäev: Helsingi-Peterburi 19.00-09.00

Neljapäev: laev seisab Peterburis öösel  
Reede: Peterburi-Helsingi 19.00-08.00
Laupäev: Helsingi-Peterburi 18.00-09.00
Pühapäev: Peterburi-Helsingi 18.00-07.00
Esmaspäev: Helsingi-Tallinn 08.30-12.30
Tallinn-Stockholm 18.30-09.30
Teisipäev: Stockholm-Helsingi 17.30-11.30

Sadamad:
Tallinn: A-terminal (pääs laeva ja laevalt maha läbi B-terminali)
Peterburi: Morskoi Vokzal
Helsingi: Lääneterminal
Stockholm: Frihamnen

Kajutid

B-klassi kajut
Mahutab 1-4 inimest, kajutid asuvad 4, 5, 6. tekil.
Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Aknata kajut, mis on varustatud konditsioneeri ja mugava vannitoaga. 2-kohalises kajutis 2 alumist voodit, 4-kohalises kajutis 2 alumist ja 2 ülemist voodit.

B2V kajut
Mahutab 2 inimest, voodid narina (ülemine ja alumine voodi).

F-klassi kajut
Mahutab 1-4 inimest, kajutid asuvad 4. tekil.
Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Aknata kajut, mis on varustatud konditsioneeri ja mugava vannitoaga. 2-kohalises kajutis 2 alumist voodit, 4-kohalises kajutis 2 alumist ja 2 ülemist voodit. Kajutid on soodsama hinnaga kui B-klassi kajutid, asuvad meelelahutuskohtade lähedal.

A-klassi kajut
Mahutab 2-4 inimest, kajutid asuvad 4, 5, 6. tekil.
Aknaga kajut, mis on varustatud konditsioneeri ja mugava vannitoaga. 2-kohalises kajutis 2 alumist voodit, 4-kohalises kajutis 2 alumist ja 2 ülemist voodit.

Commodore kajut
Suurus 12 ruutmeetrit (2 inimesele), kajutid asuvad 5, 6. tekil.
Aknaga kajut, kus olemas minibaar, lameekraaniga teler, tugitoolid ja kohvilaud, avar vannituba fööni ja konditsioneeriga. 1 lai voodi.

Deluxe kajut
Suurus 16,4 ruutmeetrit (1-2 inimesele), kajut asub 5. tekil.
Kajutis on 1 lai voodi, konditsioneer, lameekraaniga teler, minibaar, tugitoonid ja kohvilaud. Vannitaos on föön.

Sviit
Suurus 26,4 ruutmeetrit (1-2 inimesele), kajut asub 6. tekil.
Luksuslik 2-toaline kajut, elutoas on diivanid ja tugitoolid, lameekaaniga teler ja minibaar. Magamistoas on 1 lai voodi ning konditsioneer. Vannitoas on föön.

Söökide hinnad laeval M/S Princess Anastasia:
Hommikusöök täiskasvanu 12 EUR, laps 6-12 a 6 EUR, alla 6 a tasuta
Deluxe hommikusöök täiskasvanu 18 EUR, laps 6-12 a 6 EUR, alla 6 a tasuta
Buffet õhtusöök täiskasvanu 27 EUR, laps 6-12 a 13 EUR, alla 6 a tasuta

Transfeeribussid

Kõigil reisijatel on võimalik transfeerbussidega 11 tunni vältel vabalt sõita. Bussid väljuvad alates kella 10.00 hommikul ning kuni õhtuni kell 17.00. Bussidele on märgitud St. Peter Line ning nad sõidavad graafiku alusel Peterburi kesklinna ning sadama vahel. Palun täpsustage busside sõidugraafik ja peatused laeval enne Peterburis laevalt lahkumist. 

Transfeeribussi marsruut:
- sadam (Sea Station Terminal, V.O., Morskoy Slavy väljak 1)
- Sokos Vasilievsky
- Sokos Palace Bridge
- Iisaku väljak
- sadam

NB! Mitmetel muuseumitel on töönädala alguses üks puhkepäev (olenevalt muuseumist kas esmaspäev või teisipäev või kolmapäev).

Linnaekskursioon Peterburis gruppidele.

Väiksematel ja suurematel gruppidel on võimalik juurde tellida Peterburi linnaeksursiooni, mis toimub eesti keeles ja mis kestab orienteeruvalt 4 tundi. Buss tuleb alates 10-liikmelisele grupile laevaterminali vastu ja võtab kõik soovijad peale. Sõidame linnaekskursioonile, kus vaatame üle metropoli kuulsamad turismimagnetid.Selle aja sisse on planeeriud järgmised vaatamisväärsused:

 • Vassili Saar - saar Neeva  suudmes,  toimib eraldi linnaosana. Vassili saar piirneb Läänemere ning Suure ja Väikese Neevaga. Saare pindala on umbes 10 km². Saar oli algselt madal, soine ja kõrge veega mere poolt üle ujutatav. 19. sajandil kujunes saarele tööstuslinnaosa (sh laevaehitus). Saarel asub ajalooline börsihoone ning mitmed muuseumid.
 • Peeter-Pauli kindluse hoov
 • Paleeväljak
 • Senativäljak ja Vaskratsanik
 • Nevski prospekt
 • Kaasani kirik – võimas katedraal, mis meenutab Püha Peetri kirikut Vatikanis.

Orienteeruvalt kella 14:00-st algab vaba aeg. Soovi korral viib buss ostlemishuvilised ka kaubanduskeskusesse.

Hind sisaldab mugavustega bussi ja giidi teenust. Kuna eesti keelt kõnelevaid giide on Peterburis väga vähe, siis palume arvestada võimalusega, et soovitud kuupäevaks ei ole võimalik enam vaba giidi leid

Hinnapäring

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega