Antalya

Antalya on koht, kus meri, päike, ajalugu ja loodus moodustavad täisliku harmoonia. Kuurort on maailma turistide seas üks populaarsemaid. Puhas vesi ja kaunis rannik on Antalya visiitkaart. Selles võib ta võistelda eksootiliste saarte kalliste ja kaugete kuurortidega. Antalya kuurort asub Vahemere lääneosas.

Antalya on Lõuna-Türgi suurim kuurortlinn, puhkajate jaoks on siin arvukalt restorane, kohvikuid, hotelle, klubisid. Elav kaubandus on lausa loodud neile, kes ei taha tühjade kottidega koju tagasi sõita. Lastele pakub põnevaid üleelamisi Antalya lähistel asuv veepark Aqualand oma suurepäraste ja põnevate liumägedega ning mitmetekesiste veeatraktsioonidega.

Antalya lähedale jäävad ka mitmed teised populaarsed kuurortlinnad nagu Kemer, Belek ja Side. Antalya kuurortpiirkond on laialt tuntud oma kõrgeklassiliste hotellide, spordikomplekside, ööklubide ja peenete poodide poolest.

Antalya on tänapäeval üks tuntumaid turismilinnu Türgis. Külastajaid meelitavad siia võrratu vanalinn sadamasse viivate kitsaste tänavatega, lisaks mošeed ja linna kohal hõljuv muistne atmosfäär. Antalya on rikas ajalooliste mälestiste poolest: siin on suurepäraselt säilinud iidne linnamüür ja XIII ehitatud 38 meetri kõrgune minarett. Linna üks vanim mälestis on Hadrianuse dekoratiivsed marmorväravad, mis ehitati 130. aastal pKr Antalyat külastanud Rooma imperaatori Hadrianuse auks. Antalya muuseum on üks kuulsamaid arheoloogiamuuseume terves maailmas.

Piki Antalya rannaäärt on mitme kilomeetri ulatuses hotelle. Paljude turistid peavad Antalya Türgi parimaks kuurordiks. Antalya on puhkamiseks tõeline paradiis imekauni looduse rüpes.

Türgi sihtkohad

Hotellid

Ergun
Türgi, Antalya, Alanya
9 ööd
Hommiku- ja õhtusöök
Hind alates 425 €
Mesut
Türgi, Antalya, Alanya
13 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 375 €
Arsi
Türgi, Antalya, Alanya
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 379 €
Kleopatra Life
Türgi, Antalya, Alanya
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 399 €
L'Ancora Beach
Türgi, Antalya, Kemer
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 515 €

Vaata kõiki

Soodsad reisid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega