Bangkok

Bangkok on pealinn ja Taimaa suurim linn, mis asub Chao Phraya jõe suudmes. Ayutthaya kuningriigi ajal oli Bangkok väike kaubandus- ja sadamalinn.Bangkoki mitmekorruseliste majade džunglis leidub ka rohelisi oaase. Meeleldi külastavad Lumphini parki (tsentraalpark) nii linna külalised, kui ka kohalikud elanikud. Suurimad linna pargid on Chatuchak ja Rama IX park. Siin asuvad botaanikaaiad, töötavad spordiklubid ja kompleksid, laiuvad veekogud ja järved.

Linna põhjaosas asuv Chatuchak on rohkem tuntud kui koht, kus puhkepäeviti on avatud kuulus turg. See on Taimaa suurim turg, kus saab osta hea kvaliteediga odavat kaupa. Siin müüakse olmekaupu, rõivaid, käsitööliste tooteid, usuatribuute, toiduaineid ja palju muud kaupa. Paljud müügipunktid on avatud vaid puhkepäevadel. Chatuchak pargi lähedal asub Siiami väljak – peamine Bangkoki kaubanduspiirkond.

Tai sihtkohad

Hotellid

Pattaya

Pattaya linn asub Tai lahe idarannikul umbes 170 km Bangkokist. Kunagi asus Pattaya kohal väike kaluriküla. XX sajandi keskel said Pattaya rannad populaarseks Bangkoki elanike seas. Linn, mille kõrghooned jäävad alla vaid Bangkoki kõrghoonetele, köidab oma mugavate hotellide, päikese, mere ja kireva ööeluga. Linn on saanud populaarseks erinevate puhkajagruppide seas. Pattayas on kaks põhiranda – Pattaya Beach ja Jomtien.

Pattaya rannad asuvad kesklinnaga paralleelselt. Läheduses on kauplused, hotellid, baarid. Te ei leia Pattaya rannas idüllilist puhkust palmide all. See rand asub peatee Pattaya Klang kõrval, sadamast lõuna poole ning see on aktiivse ööelu tsoon.

Koh Chang

Suuruselt teine Tai saar (osana Koh Chang Rahvuspargist) koosneb enamjaolt asustamata saartest. Siiani küllaltki kaugelasuv, aga ilus paradiisi meenutavate randadega Koh Chang läänerannik on täis turiste Taimaalt ja välismaalt. Saarel on mäed, džungel ning saar on koduks vähem kui 5 000 kohalikule, kes kõik elavad väikestes külades mööda rannikut. Saarel pole eriti meelelahutust, kuid kohalikud võtavad teid avasüli vastu. Koh Chang on ideaalne koht lõõgastumiseks ja mõnusaks päevitamiseks. Koh Chang asub Kambodža lähedal, kohale jõuab 5 tunnise autosõidu ja lühikese paadisõidu või 30 minuti lennu ja paadisõiduga.

Phuket

Phuketi saar on Tai lõuna provints ning kuningriigi suurim saar, mis asub Andamani meres. Phuketi saarele saabunuid hämmastab esmalt niiskus, mille tase on mandri Taiga võrreldes palju kõrgem. Turiste köidab suurepärane maastik, kaunid loojangud, soe sinine meri, peen valge liiv, palmid, tailaste külalislahkus. See on suurepärane koht veespordi harrastajatele: allveeujumine, purjetamine, jalutuskäigud merel jahi, laeva, purjeka ja kanuuga. Soovijad võivad mängida golfi, lennata deltaplaaniga, lõõgastuda SPA-keskuses või nautida massaaži otse rannas. Phuketi saar ei ole ainult aktiivse puhkuse harrastajatele, vaid ka teadmisjanulistele. Budha templid, hiina pagood, moslemite mošeed – kõik viitavad saare rohke kultuuriga minevikule. Ei ole imekspandav, et Phuket on üks Aasia populaarsemaid puhkekohti. Siin on mida pakkuda lastega peredele ja noortele, kes otsivad meelelahutust, samuti noorpaaridele, kes ihkavad romantikat ja eraldatust.

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega