Burgas Päikeserannik

Burgas, Bulgaaria suuruselt neljas linn asub Musta mere kalda kõige läänepoolsemas osas, 389 km kaugusel pealinnast Sofiast ja 335 km kaugusel Istanbulist. Nimi tuleneb kreeka sõnast “pyros”, mis tähendab “torni”. See on rohkem kaubanduse kui turismilinn, ent meelelahutust pakub see rohkesti. Linnas leiavad aset karufestival, rock festival “Rock Explosion” ning kaks korda aastas rahvusvaheline lilleshow. Linnas on palju muuseume ning ööklubisid.

Sunny Beach

Kuurort Sunny Beach, ehk Päikeserannik on vaieldamatult Bulgaaria Musta mere äärse rannikuala suurim ja elavaim kuurort, mis paistab silma hea kvaliteediga teenuste ja sõbraliku atmosfääri poolest. Päikeserand asub 35 km Burgasest põhja pool ning Varna lennujaamast 100 km kaugusel.

Pikk kuldse liivaga rand, selge vesi, smaragdroheline meri ja puhas õhk on peamised tegurid, mis meelitavad reisijaid siia Musta mere rannale. Spordisõpru ootavad siin erinevad veespordi harrastamise võimalused: purjekad, purjelauad, veesuusad, kaatrid, skuutrid jms. Rannamõnudele pakuvad vaheldust head tenniseväljakud, tennisekool, kasiino, ratsutamisväljak koos ratsutamiskooliga, keegliklubi ning minigolfi- ja rannavõrkpalliväljakud.

Päikeserannikus pööratakse erilist tähelepanu laste aktiivsele puhkusele – siin on nende jaoks tenniseväljakud, erinevad ajaveetmisvõimalused spordikoolis ning ööpäevaringselt avatud lasteaiad. Pisikestele puhkajatele korraldatakse sageli mitmesuguseid pidusid, kõikvõimalikke mänge ning lastediskosid. Paljudes söögikohtades on laste jaoks erimenüüd.

Siinsed enam kui 300 restorani ja taverni, mis pakuvad külastajatele ka folklooriprogramme, lisaks kõrtsid, kohvikud, ööklubid, baarid ja varieteed on kõik üksnes turistide päralt, et nood end alati hästi tunneksid ning siinseist kokakunsti meistriteostest osa saaksid.

Hotellid

Trakia Garden
Sunny Beach
7 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 361 €
Flamingo
Sunny Beach
7 ööd
AI LIGHT
Hind alates 436 €
Condor Hotel
Sunny Beach
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 329 €
Fiesta M
Sunny Beach
8 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 442 €
Avenue Deluxe
Sunny Beach
14 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 362 €
Kiparisite
Sunny Beach
8 ööd
Hommiku-, lõuna ja õhtusöögiga
Hind alates 394 €
Obzor Beach Resort
Bulgaaria, Varna, Obzor  
7 ööd
Hommiku- ja õhtusöök +
Hind alates 275 €
Kotva
Sunny Beach
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 347 €
Lebed
Bulgaaria, Varna, Golden Sands, St. Konstantin  
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 385 €
Tia Maria
Bulgaaria, Burgas, Sunny Beach  
11 ööd
Hommiku- ja õhtusöök
Hind alates 225 €
Dolphin
Bulgaaria, Varna, Golden Sands, St. Konstantin  
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 385 €
Astera
Bulgaaria, Burgas, Golden Sands  
7 ööd
Kõik hinnas +
Hind alates 535 €
Grifid Hotel Bolero
Bulgaaria, Burgas, Golden Sands  
7 ööd
Kõik hinnas +
Hind alates 569 €

Vaata kõiki

Soodsad reisid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega