Colombo

Troopilist Sri Lanka saart peetakse India ookeani vääriskiviks, mis tõmbab reisihuvilisi ligi oma hämmastavate maastikuvaadete ja loodusliku mitmekesisusega. Siin võib kohata nii 2,5 km kõrgusi mägesid kui laiu viljakaid tasandikke, mis vahelduvad rohtlate ja lõputute džunglitega ning ühtede maailma kauneimate liivarandadega, mida uhub rahulik ja soe India ookean.

Sri Lanka põhjaosa – pealinn Colombost ülalpool – on üks esimesi kohti, mida näeb enamik turiste ja rännumehi pärast lennuki maandumist pisarakujulisele troopilisele saarele. Colombo rahvusvaheline lennujaam asub põhja pool, tunduvalt lähemal sumisevale kuurortlinnale Negombole, kui riigi pealinnale.

35 km kaugusel Colombo rahvusvahelisest lennujaamast ja 3 km kaugusel ookeani rannikust asuv Marawila lausa õhkab rahu. Pidevalt kärarikka Negomboga, kus on palju baare, kauplusi ja restorane, võrreldes pakub Marawila palju võimalusi rahulikuks puhkuseks ja on mõnede turistide meeliskohaks. Lisaks sellele pole siin veel nii palju suuri hotelle ja seepärast on enamik puhke- ja majutusteenuseid hubased, odavad ja looduslähedased. Marawila suurimaks eeliseks on pikad, kuldsed, palmidega ääristatud ja puhtad rannad.

Pealinn Colombost allapoole ulatuv Sri Lanka lõunaosa avab uued kuurordialade ja metsikute randade kaugused, mille hulgas võib kohata ka suuremaid linnu või ookeaniga ühenduses olevat mageveejärve. 150 km pikkune rannik Colombost lõuna pool jätab kordumatu mulje nii ajalooarmastajatele kui veespordi ja meelelahutuse sõpradele, looduseuurijatele ning ka nendele, kes soovivad lihtsalt ilusal rannal hästi puhata.

Colombo lähedal asuvas Wadduwa kuurortis on ennast palmide ja kaneelisalude keskel sisse seadnud kalurite kogukond. Kõigest 40 km kaugusel pealinnast paiknev Wadduwa kuurort on kuulus mitmesuguste kookospalmi saaduste poolest, selle kuldsed rannad meelitavad ligi paljusid turiste.

Hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega