Djerba

Тuneesia üks populaarsemaid talvesihtkohti Vahemere ääres, siin on mõnusalt pehme soe kliima, imeilusad liivarannad ja väga sõbralikud inimesed. Tuneesia on riik kus tunnetate araabia ja prantsuse kultuuri eripärasid, võimaluse kogeda tõelist aafrikalikku eksootikat ja araabialikku külalislahkust.

Djerba on Tuneesia kõige suurem saar ja riigi kõige lõunapoolsem kuurort, mida nimetatakse ka Vahemere pärliks või Tuneesia Tahitiks. Imeilus loodus loob siin romantilise õhkkonna. Legendi järgi, mida kasutas oma loomingus Kreeka laulik Homeros, on just Djerba saar see koht, kuhu Odüsseus Trooja sõjast naastes seitsmeks aastaks pidama jäi. Saarel on 213 mošeed, kohalikke muslimeid võib aga eeskujuks seada tolerantsuse poolest teiste religioonide esindajate suhtes. Siia on elama asunud ka juudi kogukond. Ühe legendi järgi saabusid kohalikud juudid siis, kui Jeruusalemm vallutati. 

Paljud suunduvad Djerba saarele selle randu nautima. Siin saab mitte ainult tühjadel, palme täis kasvanud randadel supelda, vaid ka lohelaudu proovida. Just Djerba saar on üks Tuneesia suurimaid lohesurfi ja teiste veespordialade keskusi.

Tuneesia sihtkohad

Hotellid

Djerba Sun Club
Tuneesia, Djerba, Midoune  -
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 345 €
Diana Beach
Tuneesia, Djerba  -
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 385 €
Meninx
Tuneesia, Djerba, Midoune  -
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 475 €
Palm Azur
Tuneesia, Djerba, Midoune  -
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 495 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega