Fuerteventura

Fuerteventural on teiste Kanaari saarte ees üks suur ja väga oluline eelis - imelised ja puhtad rannad. Sinise ja läbipaistva veega on Fuerteventura võitnud just surfajate ja sukeldujate südamed. Kindlasti leiab saarelt ka muud põnevat tegevust - golf, jalgrattamatkad, naabersaarte külastused, ookeani kalastusretked, aeru- ja lohesurfamine. Pere väiksemate lemmikuks on saanud minigolf ja Oasis Park loomaaed.

Corralejo kilomeetrite pikkused liivaluited, Castilloni abajas paiknev Caleta de Fuste ja Jandia Playa de Matorralini valge liivarand, pakuvad avastamist nii perega puhkajatele, niisama rannapuhkust nautivatele külastajatele, kui ka veespordi fanaatikutele.

Surfajatele ja sukeldujatele

Corralejo on Fuerteventura põhjaranniku romantiline ja ligitõmbav endine kaluriküla. Linnakese atmosfääri loovad vanalinna väikesed tänavad oma arvukate kohvikute ja restoranidega, kuhu on mõnus jalautuskäigul sisse põigata. Käänulised ja sopilised tänavad koos kalurimajakeste ja tänavakunstnikega, loovad külastajates eriliselt koduse tunde. Õhtuti saab nautida kohalike loovusest kantud vilgast kultuurielu. Kilomeetreid looklevaid liivaluiteid, on vaieldamatult Corralejo peamiseks tõmbenumbriks. Rannapuhkus ei pea alati tähendama vaid rannas lesimist. Fuerteventura pakub aktiivseks puhkuseks hulgaliselt võimalusi. Saab tegeleda mitmete veespordialadega - sukeldumise-, kajakisõidu- ning surfamisega. Fuerteventurat on kutsutud ka Euroopa surfiparadiisiks!

Väljumiste periood: 22.10.2016 - 03.12.2016; 19.02.2017 - 15.04.2017

Hotellid

Castillo Playa
Caleta de Fuste, Fuerteventura, Kanaari saared
7 päeva
Hind alates 579 €
Punta Marina
Kanaari saared, Fuerteventura, Jandia  
7 päeva
Söökideta
Hind alates 625 €
Arena Beach
Corralejo, Fuerteventura, Kanaari saared
7 päeva
Hind alates 699 €
Puerto Caleta
Caleta de Fuste, Fuerteventura, Kanaari saared
7 päeva
Hind alates 659 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega