Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel Castanheiro Boutique Hotel
  • Täiskasvanute lemmik

2015. a novembris avatud kaunis hotell asub otse Funchali südames. Lähiümbruses leidub arvukalt pisikesi kohvikuid ja söögikohti. Transfeerbuss peatub hotellist u 300 m kaugusel, pagasikandmisteenust ei ole.Kauni hotelli sisekujunduses on ühendatud traditsioonid ja tänapäev. 4-korruselistes hotellihoonetes on viimase 300. a vältel tegutsenud käsitöö- ja õmblustöökojad ning trükikoda. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, 3 lifti, restoran ja 2 baari, tasuta wifi ja tasuta internetipunkt, parkimisala, tasulised konverentsiruumid.Katuseterrassil on soojendusega bassein, kust avaneb panoraamvaade linnale, mägedele ja ookeanile. On olemas ka basseinirätikud. Hotellis on jõusaal. Spaas on soojendusega sisebassein, mullivann, tasuline saun, pakutakse erinevaid tervise- ja iluprotseduure.   

Hinna sisse kuulub
  • lend edasi - tagasi
  • transfeer lennujaam - hotell - lennujaam
  • majutus ja toitlustus vastavalt tellimusele
  • esindaja teenused sihtkohas
Lisatasu eest
  • kindlustus
  • ekskursioonid
  • viisa (vajadusel)

Reisi ajad ja hinnad

Väljumine
Kestus
Toa tüüp
Toitlustus
Hind
30.10.2018
7 ööd
Standard
 
929 €
06.11.2018
7 ööd
Standard
 
929 €

Hinnad on dünaamilised. Mida kiiremini esitad meile enda ostusoovi, seda suurema tõenäosusega saame pakkuda reisipaketti pakkumises väljatoodud hinna ja tingimustega.
Reisikorraldaja: Aurinko. Kehtivad reisikorraldaja poolt kehtestatud hinnad ja reisitingimused.

Hinnapäring

Teised Madeira hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega