Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna Laguna Albatros, Zelena Laguna
  • Kõik hinnas

Laguna Albatros on kõik hinnas hotell Zelena Laguna kuurordis, mere lähedal. Lähedalasuvas kaljuses rannas päevitatakse kiviplaatidega kaetud platvormil, lamamistoolid ja varjud lisatasu eest. Jalutuskäigu kaugusele jääb ka Zelena Laguna keskuse pisike liivane rannariba. Hotell sobib nii peredele kui paaridele.Männimetsast ümbritsetud hotellihoones on restoran ja basseinibaar. 7-korruselises hotellis on tasuta wifi. Parkimine 1 eur/päev.Lamamistoolide ja varjudega päikeseterrassil on kaks täiskasvanute basseini ja lastebassein. Basseirätikud deposiiditasu eest. Hotellis on jõusaal. Kõik hinnas paketis sisaldub puhkusenädala jooksul tasuta 2 tundi ühe inimese kohta minigolfi, tennist, lauatennist, petanki, rattarenti. Muul ajal nimetatud teenused lisatasu eest. Hotellis on tasuta võrkpalli- ja tasuline korvpalliväljak. Tasulises veespordikeskuses saab lisatasu eest veesuuskade ja banaanipaadiga sõita. Kõik hinnas sisaldab nädalas 2 tasuta tundi sõitu pedaalipaadiga. Laenutatakse ka erinevaid mootoriga veesõidukeid.

Hinna sisse kuulub
  • lend edasi - tagasi
  • transfeer lennujaam - hotell - lennujaam
  • majutus ja toitlustus vastavalt tellimusele
  • esindaja teenused sihtkohas
Lisatasu eest
  • kindlustus
  • ekskursioonid
  • viisa (vajadusel)

Reisi ajad ja hinnad

Väljumine
Kestus
Toa tüüp
Toitlustus
Hind
21.08.2019
7 ööd
Standard
 
949 €

Hinnad on dünaamilised. Mida kiiremini esitad meile enda ostusoovi, seda suurema tõenäosusega saame pakkuda reisipaketti pakkumises väljatoodud hinna ja tingimustega.
Reisikorraldaja: Aurinko. Kehtivad reisikorraldaja poolt kehtestatud hinnad ja reisitingimused.

Hinnapäring

Teised Poreč hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega