Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele Savoy Saccharum Resort & Spa, individuaalreisijatele
  • Täiskasvanute lemmik

Moodsa sisekujundusega disainhotell paikneb ranna abajas, eemal linnamelust ja liiklusest. Väike Calheta külake, kus on paar restorani ja baari ning toidukauplus, jääb u 500 m kaugusele. Hotell sobib eelkõige rahu ja vaikust hindavale puhkajale.Hotellis on kokku 2 restorani ja 6 baari, s. h basseinibaar. Tasulises hotelli spaas saab lisatasu eest nautida sauna, mullivanni ja kehahoolitsusi. Kokku on 3 täiskasvanute basseini (2 väli- ja 1 sisebassein) ja eraldi lastebassein (sügavus 37 cm). Basseinid on kõik soojenduseta, nii basseini kui rannarätikud on külastajatele tasuta. Mõlemalt basseinialalt avaneb suurepärane vaade merele. Päevitamisele ja ujumisele lisaks saab mängida lauatennist ja lisatasu eest squashi, kasutada jõusaali. Hotellil on oma väike muuseum, mis tutvustab samas kohas paiknenud suhkrurootehase ajalugu. Väikestele puhkajatele on mängutuba. Hotellibuss viib (lisatasu eest)hommikupoolikul Funchali, kus on mitmekesisemad ostlemisvõimalused ja suurem restoranivalik. Funchalist tagasi pääseb tasulise hotellibussiga pealelõunal.Hotelli retseptsioon on avatud 24 t, toateenindus, parkimine, pesupesemise teenus ja seif toas on lisatasu eest. Wifi on tasuta, aga kiirus võib vahelduda ja ühendus olla katkendlik. Hotellis on olemas ka tasuta arvutinurk.Hotell on müügiks vaid 2018. a kevadeks.

Hinna sisse kuulub
  • lend edasi - tagasi
  • transfeer lennujaam - hotell - lennujaam
  • majutus ja toitlustus vastavalt tellimusele
  • esindaja teenused sihtkohas
Lisatasu eest
  • kindlustus
  • ekskursioonid
  • viisa (vajadusel)

Reisi ajad ja hinnad

Väljumine
Kestus
Toa tüüp
Toitlustus
Hind
02.10.2019
7 ööd
Standard
 
1129 €
09.10.2019
7 ööd
Standard
 
1089 €

Hinnad on dünaamilised. Mida kiiremini esitad meile enda ostusoovi, seda suurema tõenäosusega saame pakkuda reisipaketti pakkumises väljatoodud hinna ja tingimustega.
Reisikorraldaja: Aurinko. Kehtivad reisikorraldaja poolt kehtestatud hinnad ja reisitingimused.

Hinnapäring

Teised Madeira hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega