India

India on kontrastide ja ootamatuste maa tulvil kirkaid värve, tänavatel kaikuvat Bollywoodi muusikat ning vürtsikaid aroome. Kõik on kõrvuti- suurim vaesus ja ülim luksus. Indiasse kas armutakse ja tullakse tagasi üha uuesti ja uuesti, või käiakse vaid kord, et oma silmaga näha kogu seda virrvarri, mida raamatutest loetud ja filmidest nähtud.India on pindalalt maailma seitsmes riik, kuid elanike arvult teine- siin elab üle miljardi inimese ning kõneldakse sadu erinevaid keeli. Vaatamata ülitihedale asustusele on Indias rohkesti kauneid paiku ning suurejoonelisi ajaloolisi mälestusmärke, millest paljud on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse.

India pealinn Delhi on sümbioos ajaloost ja tänapäevast. Moodsad eeslinnad ning uued ärihooned vahelduvad keskaegsete kindluste, koloniaalarhitektuuri, sajanditevanuste templite ja hauakambritega. Delhis leidub hulgaliselt nii tolmuseid turuväljakuid kui hiiglaslikke ostukeskusi.

India on suur riik ja seal on palju vaadata. Ühest reisist tavaliselt kõigi India vaatamisväärsustega tutvumiseks ei piisa. Üks India kuulsamaid vaatamisväärsusi on valgest marmorist mausoleum Taj Mahal, mis kuulub Seitsme uue maailmaime hulka. Vaatamisväärsusi leidub palju ka Lõuna-Indias, kus asuvad Hampi templivaremed, Dudhsagari kosk, Kerala kanalid ja Goa ilusad rannad.

Omapärane kogemus tunnetada India kontraste on palavas rongivagunis, kus reisite koos palverändurite, tööliste, külameeste ja lastega. Turgu külastades saate osa lõhnadest, värvidest ja kauplemisest, mis meenutab lugusid muinasjutust „Tuhat ja üks ööd”. Uskudes täheteadust, külastage astroloogi, kes koostab teie täpse sünniaja põhjal isikliku horoskoobi. Proovige vähemalt korra teha jooga päikesetervitust.

Sihtkohad

India reisipakkumised

Sea Breeze Village
India, Goa, Põhja-Goa
11.03.2018
11 päeva
So My Resort
Põhja-Goa, India
11.02.2018
10 päeva
The Byke Old Anchor Beach Resort
India, Goa, Lõuna-Goa
07.01.2018
11 päeva
11.02.2018
10 päeva
Highland Beach Resort
India, Goa, Põhja-Goa
03.12.2017
11 päeva
Resorte Marinha Dourada
Põhja-Goa, India
11.02.2018
10 päeva
Nanu Resort
India, Goa, Lõuna-Goa
28.01.2018
11 päeva
Rococco Resort Ashvem
India, Goa, Põhja-Goa
14.01.2018
11 päeva
Casa De Goa Boutique Resort
India, Goa, Põhja-Goa
28.01.2018
11 päeva
Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega