Korfu

Korfu on Kreeka üks rohelisemaid saari - mäenõlvu katvad lugematud oliivi- ja männisalud pakuvad koos väikeste türkiissiniste lahesoppidega hingematvaid vaateid. Saare kordumatu maastiku moodustavad mäed ja tasandikud, üksildased lahed ja pikad supelrannad, kaasaegse ja iidse arhitektuuri mälestusmärgid. Korfut peetakse kõige rohelisemaks ja ilusamaks saareks, see on tänapäeval üks populaarsemaid Euroopa kuurorte, mis pakub professionaalset teenindust alates euroopalike eliitklubide tasemest kuni tagasihoidliku perepuhkuseni.

Loodus on Korfu saarel luksuslik, siin on metsikud küpressi, akaatsia ja plaatanisalud. Soe meri, pehme kliima ja suurepärased supelrannad on teinud sellest paradiislikust nurgakesest paljude eurooplaste meelispuhkepaiga. Traditsioonilised pühad ja karnevalid, kuulsate artistide esinemised, kontserdid, showd, diskoteegid, baarid, tavernid, klubid, kasiinod, veepark, spordivõistlused, hulgaliselt meelelahutusi merel ja laevareisid on kõik puhkajate käsutuses. Erinevates värvitoonides päikeses sillerdav meri, kuldsed liivarannad, mõnusad abajad ja lahed, maalilised kalurikülad, külalislahke rahvas – kõik see kokku annab puhkusele Korfus erilise värvingu.

Korfu rahvusvaheline atmosfäär ja kirev ajalugu avanevad kõige paremini pealinn Kerkyras. Siin võib tunnetada saart möödanikus valitsenud veneetslaste, prantslaste ja brittide mõjul tekkinud põnevat kultuurilist sümbioosi. Kerkyra linna keskväljakut ääristava Listoni hoone võlvitud terrassil asuvad saare populaarseimad vabaõhukohvikud, kust on lahe jälgida väljakut täitvat rahvamelu ja nautida sumedaid suveõhtuid. Ja ärge unustage maitsvat Kreeka kööki!

Väljumiste periood:

Hotellid

Barbayiannis Studios
Kreeka, Corfu, South East, Moraitika  
7 päeva
Söökideta
Hind alates 385 €
Karina Hotel
Korfu
7 päeva
Hommikusöögiga
Hind alates 429 €
Popi Star
Korfu
7 päeva
Hommikusöögiga
Hind alates 424 €
Anna Apartments
Kreeka, Corfu, South East, Benitses  -
7 päeva
Söökideta
Hind alates 439 €
Tassos Apartments
Kreeka, Corfu, North East, Acharavi  -
7 päeva
Söökideta
Hind alates 449 €
Gouvia
Kreeka, Corfu, North East, Gouvia  
7 päeva
Hommikusöögiga
Hind alates 459 €
Yannis Hotel
Korfu
7 päeva
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 467 €
Karina
Kreeka, Corfu, South East, Benitses  -
7 päeva
Hommikusöögiga
Hind alates 465 €
Gouvia Hotel
Korfu
7 päeva
Hommikusöögiga
Hind alates 471 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega