Lanzarote

Lanzarote on Kanaari saartest kõige erilisem ja omanäolisem. Saart ilmestab ebamaiste vulkaaniliste vormide ja värvidega kuumaastik. Selle nautimiseks on parim paik Timanfaya rahvuspark, kus maapind on kõigest 10 cm sügavusel ikka veel tulikuum - kuni 350° C!

Lanzarote madalate valgete majadega kaunid väikelinnad ja külad harmoneeruvad ideaalselt ümbritsevate roheliste aedade ja tumeda laavapinnasega. Loomulikult ei puudu Lanzarotel ka liivarannad, mille värv kõigub mustjatest kuni kuldkollaste ning isegi valgeteni. Puhkajate käsutuses on hotellid, rannad, sportimisvõimalused, teemapargid ja loodusrajad. Linnadevaheline ühendus on hea ning saar ise just paraja suurusega, et kõik huvitav ära näha.

Lanzarotel on mitmekülgne valik häid hotelle, eriti perepuhkuseks sobivaid apartemente ja bangalosid, mis on heas korras, soojendusega basseinidega ning asuvad keskuse ja ranna lähedal. Kuurordid on silmale meeldivad vaadata, sest valdav enamik hotelle ja apartemente on madalad, 2-4-korruselised aedadest ümbritsetud valged hooned, mille hele värv tekitab pilkupüüdva kontrasti saare tumeda vulkaanilise pinnasega.

Puerto del Carmen on Lanzarote peamine kuurort, kus leidub palju erinevaid hotelle igale maitsele. Ööelu nautijatele see on kõige sobivam kuurort peatamiseks Lanzarotel. Siin on olemas lärmakad kohvikud, baarid ja diskoteegid, mis on avatud peaaegu hommikuni. Avenida de las Playas-nimelisel peatänaval asuvad mitte ailnult kauplused ja restoranid, vaid ka ainus kasiino saarel. Puerto del Carmen rannajoon on rohkem kui 6 km pikk, kolmele nendest randadest on antud Sinilipu tunnistus. Kuurort asub saare keskosa idarannikul, vaid 10 minuti autosõidu kaugusel Arrecife lennujaamast.

Playa Blanca on kaasaegne kuurort, mis asub Lanzarote lõunapoolses saare osas. Suurepäraselt sobib pere- ja lõõgastavaks puhkuseks. Hästi läbimõeldud kuurordi infrastruktuur võimaldab rahulikult lõõgastuda isegi kõrghooajal. Suurepärased metsikud valge liivaga rannad meelitavad Playa Blanca’le noori turiste. Ilusast Marina Rubicon sadamast saab minna meresõidule jahiga, teisest sadama kuurordist on võimalik sõita kiirlaevaga naabruses asuva Fuerteventura saarele.

Lanzarote on vahva talvepuhkuse paik, kus lisaks rannamõnude nautimisele on mitmekesised võimalused aktiivseks ajaveetmiseks. Saate tegeleda tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jm huvitavaga, käia ekskursioonidel ja laevasõitudel.

Hotellid

THB Tropical Island
Kanaari saared, Lanzarote, Playa Blanca
7 päeva
Söökideta
Hind alates 569 €
HL Rio Playa Blanca
Kanaari saared, Lanzarote, Playa Blanca
7 päeva
Kõik hinnas
Hind alates 635 €
Los Zocos Club Resort
Kanaari saared, Lanzarote, Costa Teguise
7 päeva
Kõik hinnas
Hind alates 659 €
Ole Olivina Lanzarote
Kanaari saared, Lanzarote, Puerto del Carmen
7 päeva
Kõik hinnas
Hind alates 665 €
Bluebay Lanzarote
Kanaari saared, Lanzarote, Costa Teguise  -
7 päeva
Kõik hinnas
Hind alates 679 €
THB Flora
Puerto del Carmen, Lanzarote, Kanaari saared
7 päeva
Hind alates 699 €
Thb Flora
Lanzarote
7 päeva
Söökideta
Hind alates 589 €
Melia Salinas
Lanzarote
7 päeva
Hommikusöögiga
Hind alates 778 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega