Mallorca

Kristallselged Mallorca rannikuveed uhuvad nii massiivseid rannakaljusid kui idüllilisi lahesoppe, mille laiadel liivarandadel päikesekummardajad rannamõnusid nautivad. Päikesest küllastudes võib rendiautosse hüpates end juba hetke pärast ehedast Hispaania suurlinnast ning ühtlasi saare parimast ostupaigast, pealinn Palma de Mallorcast leida.

Mallorcal leiavad nii pered kui täiskasvanud puhkajad eest mitmekesise kuurordivaliku, kaunid rannad, mugavad hotellid ning mitmekülgset tegevust varahommikust hilisõhtuni. Saare parimad matkarajad asuvad Puerto de Sólleri ümbruses, Alcudia lahe piirkond pakub mõnusaid jalgrattaretki, lastega võib lustida Alcudia ja Magallufi veeparkides. Magallufi ja selle naaberkuurordi Palma Nova ööelu kestab varajaste hommikutundideni.

Sümpaatne ja rohelusse uppuv Santa Ponsa on perepuhkuseks justkui loodud. Varjulise lahesopi ümbruses on kõik vajalik jalutuskäigu kaugusel: eelkõige muidugi männimetsaga ääristatud lauge merepõhjaga rand ning mitmekesine valik hotelle, restorane ja baare. Lastega on mõnus veeta päev veepargis või Marinelandi mereloomade pargis.

Alcudias ootab teid Mallorca kauneimaks peetav 14 km pikkune liivarand, palju erinevaid sportimisvõimalusi ning põnevad ajaloolised vaatamisväärsused. Palju põnevat on ka väikestele reisijatele - umbes 1 km kaugusel asub veepark,  Puerto de Alcudia väikeses loomaaias saab näha koduloomi ning poniga ratsutada. Alcudia tähtsaimaks vaatamisväärsuseks peetakse roomlaste aegu asutatud igivana Pollentia antiiklinna varemeid.

Sisseoste saab teha nii Alcudia pisikestes kauplustes, vanalinna turgudel kui ka Puerto de Alcudia rannatänaval. Soisele pinnasele ja merre rajatud sadamapiirkond Puerto de Alcudia on vaatamisväärsus omaette, mis oma kanalite ja sildadega meenutab väikest Veneetsiat.

Magallufi kuurorti iseloomustab eelkõige noortele meeltmööda tempokas ööelu, samas on olemas ka kõik vajalik mõnusaks perepuhkuseks.  Eriti populaarne on Magalluf briti noorte hulgas. Magalluf on naaberkuurort Palma Novaga praktiliselt kokku kasvanud. Kaunid liivarannad, erinevad veespordivõimalused, laevareisid, arvukad söögi- ja joogikohad, palmide ja mändidega palistatud rannapromenaad ning kaunis mägine loodus. Magallufist leiate kõik vajaliku lõõgastavaks puhkuseks!

Palma Nova ranna lauge merepõhi on lastega veemõnude nautimiseks justkui loodud. Lastega on tore käia Marinelandi-mereloomade pargis, Katmandu-teemapargis ning erinevatel minigolfiväljakutel. Pealinn Palma oma mitmekesiste ostuvõimaluste ning kultuurielamustega jääb Palma Novast bussisõidu kaugusele.

Hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega