Portugal

Kohalik hõrk köök, kuulsad veinid, põnev ajalugu, puhas mereõhk, rohelus ja õiterohkus ning muidugi kuum päike - kõik see meelitab siia puhkajaid kõigist maailma paigust. Tänu selle sihtkoha mitmekülgsusele sobib Portugal puhkamiseks nii aktiivse puhkuse armastajatele kui ka neile, kes eelistavad rahulikku ja lõõgastavat rannapuhkust, häid sööke ja joovastavaid Portugali veine.

Kliima Portugalis on subtroopiline vahemereline kliima, suhteliselt pehme ja suurte temperatuurikõikumisteta. Põhjas on kliima mereline, suvi on kuiv ja päikeseline, talv jahe ja vihmane. Lõunas on ilm alati soojem ja kuivem.

Läänerannikul kestab rannahooaeg ainult kolm kuud, kuid ka sellel ajal on vesi ikkagi üsna külm (umbes +18°C). Soojem vesi on lõunarannikul, kus asub ka suurem osa kuurorte.

Madeira

Madeira saar on loodusesõprade ja matkajate paradiis. Peamiseks vaatamisväärsuseks on saare lopsakas loodus, eukalüpti – ja loorberipuumetsad, aastaringselt õites troopilised aiad ja pargid. Mägisel maastikul on üle 2000 km vanu niisutuskanaleid-levadasid, mille ääres paiknevad matkarajad pakuvad põnevust erineva sportliku vormiga matkajaile. Madeira on ainus koht maailmas, kus aastasadu tagasi rajatud levadade süsteem on täies ulatuses säilinud ning kasutusel tänapäevalgi. Vaata veel...

Assoorid

Mitte asjata ei kutsuta Assoore Atlandi pärliks. Golfi hoovusest tingitud pehme kliima on muutnud saarestiku lopsakaks botaanikaaiaks. Rohelised künkanõlvad, täis musta-valgekirjuid lehmakarju, vahelduvad lopsakate metsade, troopilistes õites lillepuhmaste ning hingematvalt kaunite vulkaanikraatritesse tekkinud järvepeeglitega. Vaata veel...

Algarve

Portugali lõunapoolseim provints, Atlandi ookeani ääres paiknev Algarve, on maa kõige paremini välja arendatud kuurortpiirkond, mida iseloomustavad Euroopa parimate hulka kuuluvad kuldsed rannad, päikseline kliima, korralik valik hotelle ning eripalgelisi ajaveetmisvõimalusi ja vaatamisväärsusi nii lähiümbruses kui ka kaugemal.

 

Sihtkohad

Portugal reisipakkumised

Algarve Gardens
Portugal, Faro, Algarve, Albufeira  
06.10.2017
7 päeva
Residencial Monumental
Madeira, Portugal
17.10.2017
7 päeva
Residencial Greco
Madeira, Portugal
17.10.2017
7 päeva
Orquidea
Madeira, Portugal
24.04.2018
7 päeva
Silchoro
Portugal, Faro, Algarve, Albufeira  -
06.10.2017
7 päeva
Mirachoro Rocha II
Portugal, Faro, Algarve, Praia da Rocha  
29.09.2017
7 päeva
Turiquintas
Portugal, Faro, Algarve, Armacao de Pera  
01.09.2017
7 päeva
Varandas De Albufeira
Portugal, Faro, Algarve, Albufeira  -
06.10.2017
7 päeva
Terrace Mar
Madeira, Portugal
17.10.2017
7 päeva
Four Views Monumental
Madeira, Portugal
17.04.2018
7 päeva
Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega