Tenerife

Tenerife on Kanaari saarestiku hulgas suurim saar.  Saarel on lai valik eritasemelisi hotelle, golfi- ja tenniseväljakud, palju erinevaid veespordivõimalusi, kärarikas ja aktiivne ööelu. Lastele on paljudes randades ujuvad täispuhutud veeliumäed, nii Playa de las Americases kui Costa Adejes on veepark.

Tenerifel on aastaringselt kevadiselt pehme ja soe – temperatuuri kõikumine suve ja talve vahel on siin väiksem kui kusagil mujal maailmas. Geograafiliselt jaguneb Tenerife niiskeks ja lopsakaks põhjaosaks ja kuumaks ning kuivaks lõunaosaks.

Costa Adeje

Tenerife edelaosas asub üks populaarsemaid ja mainekamaid Euroopa kuurorte – Costa-Adeje. Just siia on koondatud kõige moodsamad hotellikompleksid. Reisija, kes ihaldab puhkust mere ääres mugavas ja rahulikus atmosfääris, oskab kahtlematult hinnata Costa-Adeje arenenud infrastruktuuri ja kõrgetasemelist teenindust. Ekskursioonid, näituste ja muuseumide külastused, sisseostud mainekates kaubanduskeskustes ja hubastes poekestes teevad viibimise Costa-Adejes mitte üksnes meeldivaks, vaid ka sisukaks. Aktiivse puhkuse harrastaja saab rohkelt elamusi taltsutades laineharju purjelaual, seilates mööda laineid purjede all, kihutades tippkiirusel veemootorratastega ja lennates langevarjuga. Allveeujumise harrastajatele avaneb kogu oma ilus Atlandi ookeani põhi oma rikkaliku veealuse floora ja faunaga. Õhtuse meelelahutuse armastajale avavad oma uksed erinevad restoranid, diskoteegid, kasiinod ja kontserdisaalid.

Playa de las Americas

Tenerife lõunaosas asuv Playa de las Americas on tuntud oma heatasemeliste hotellide, aktiivse ööelu ja heade randade poolest. Playa de las Americases on uhked laiad liivarannad, mille tonaalsus kõigub heledapoolsest kuni üsna tumedani. Kuurort jaguneb mitmeks väiksemaks rannaks, nagu Playa del Duque, Playa de Fanabe, Playa Torviscas, Playa del Bobo ja Playa Americas. Siin pakutakse erinevaid veespordi võimalusi - skuutrid, vesijalgrattad, purje- ja lainelauad, langevarju- ja banaanisõit. Lastele valmistavad rõõmu mitmed veepargid.

Playa de las Americas sobib kõigile, nii peredele ja rahulikuma puhkuse otsijale kui ka ööelu nautijatele.

Puerto De La Cruz

Puerto-de-la-Cruz asub Tenerife saare põhjaosas La-Orotava orus, kust on alati nähtav Teide vulkaan. Pehme kliima, huvitav ajalooline keskus traditsioonilise saare arhitektuuriga ja mitmekesiste meelelahutusvõimalustega meelitavad linna turiste. Siin asuvad Lago Martiánez looduslikud basseinid ning botaanikaaed, mis on loodud juba 1788. aastal. Lastele on iseäranis meele järele Papagoide Park, kus toimuvad erinevad papagoide, delfiinide ja merilõvide show’d. Te veedate suurepäraselt aega kuulsal vulkaanilise liivaga linnarannal Jardín, mis loodi geniaalse kanaari arhitekti Cesar Manrique poolt ja mida ümbritsevad eksootilised aiad.

Hotellid

Laguna Park II
Costa Adeje, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 479 €
Playazul
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 599 €
Pez Azul
Puerto de la Cruz, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 569 €
Hotel Isabel
Tenerife Sur
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 676 €
Paraiso del Sol
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 519 €
Zentral Center
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 579 €
Hotel Troya
Tenerife Sur
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 751 €
Best Tenerife
Tenerife Sur
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 684 €
Tamaimo Tropical
Los Gigantes, Tenerife, Kanaari saared
14 ööd
Hind alates 529 €
La Siesta
Tenerife Sur
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 667 €
Globales Aquario
Tenerife North
12 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 521 €
Noelia Playa
Tenerife North
12 ööd
Söökideta
Hind alates 592 €
Laguna Park I
Costa Adeje, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 749 €
Best Semiramis
Tenerife North
7 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 685 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega