Tenerife

Tenerife on Kanaari saarestiku hulgas suurim saar.  Saarel on lai valik eritasemelisi hotelle, golfi- ja tenniseväljakud, palju erinevaid veespordivõimalusi, kärarikas ja aktiivne ööelu. Lastele on paljudes randades ujuvad täispuhutud veeliumäed, nii Playa de las Americases kui Costa Adejes on veepark.

Tenerifel on aastaringselt kevadiselt pehme ja soe – temperatuuri kõikumine suve ja talve vahel on siin väiksem kui kusagil mujal maailmas. Geograafiliselt jaguneb Tenerife niiskeks ja lopsakaks põhjaosaks ja kuumaks ning kuivaks lõunaosaks.

Costa Adeje

Tenerife edelaosas asub üks populaarsemaid ja mainekamaid Euroopa kuurorte – Costa-Adeje. Just siia on koondatud kõige moodsamad hotellikompleksid. Reisija, kes ihaldab puhkust mere ääres mugavas ja rahulikus atmosfääris, oskab kahtlematult hinnata Costa-Adeje arenenud infrastruktuuri ja kõrgetasemelist teenindust. Ekskursioonid, näituste ja muuseumide külastused, sisseostud mainekates kaubanduskeskustes ja hubastes poekestes teevad viibimise Costa-Adejes mitte üksnes meeldivaks, vaid ka sisukaks. Aktiivse puhkuse harrastaja saab rohkelt elamusi taltsutades laineharju purjelaual, seilates mööda laineid purjede all, kihutades tippkiirusel veemootorratastega ja lennates langevarjuga. Allveeujumise harrastajatele avaneb kogu oma ilus Atlandi ookeani põhi oma rikkaliku veealuse floora ja faunaga. Õhtuse meelelahutuse armastajale avavad oma uksed erinevad restoranid, diskoteegid, kasiinod ja kontserdisaalid.

Playa de las Americas

Tenerife lõunaosas asuv Playa de las Americas on tuntud oma heatasemeliste hotellide, aktiivse ööelu ja heade randade poolest. Playa de las Americases on uhked laiad liivarannad, mille tonaalsus kõigub heledapoolsest kuni üsna tumedani. Kuurort jaguneb mitmeks väiksemaks rannaks, nagu Playa del Duque, Playa de Fanabe, Playa Torviscas, Playa del Bobo ja Playa Americas. Siin pakutakse erinevaid veespordi võimalusi - skuutrid, vesijalgrattad, purje- ja lainelauad, langevarju- ja banaanisõit. Lastele valmistavad rõõmu mitmed veepargid.

Playa de las Americas sobib kõigile, nii peredele ja rahulikuma puhkuse otsijale kui ka ööelu nautijatele.

Puerto De La Cruz

Puerto-de-la-Cruz asub Tenerife saare põhjaosas La-Orotava orus, kust on alati nähtav Teide vulkaan. Pehme kliima, huvitav ajalooline keskus traditsioonilise saare arhitektuuriga ja mitmekesiste meelelahutusvõimalustega meelitavad linna turiste. Siin asuvad Lago Martiánez looduslikud basseinid ning botaanikaaed, mis on loodud juba 1788. aastal. Lastele on iseäranis meele järele Papagoide Park, kus toimuvad erinevad papagoide, delfiinide ja merilõvide show’d. Te veedate suurepäraselt aega kuulsal vulkaanilise liivaga linnarannal Jardín, mis loodi geniaalse kanaari arhitekti Cesar Manrique poolt ja mida ümbritsevad eksootilised aiad.

Hotellid

Vigilia Park
Los Gigantes, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 399 €
Paraiso del Sol
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 399 €
Tamaimo Tropical
Los Gigantes, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 409 €
Neptuno
Costa Adeje, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 429 €
Bahia Flamingo
Los Gigantes, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 469 €
Dragos del Sur
Los Gigantes, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 479 €
Zentral Center
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 499 €
Sol Arona Tenerife
Los Cristianos, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 579 €
La Siesta
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 709 €
Vulcano
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 779 €
Bitacora
Playa de las Américas, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 809 €
Sandos San Blas
Los Abrigos, Tenerife, Kanaari saared
7 ööd
Hind alates 1069 €

Vaata kõiki

Soodsad reisid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega