Tirana

Riigi pealinn, mis kaasajastub üha enam ning mis on ümbritsetud väga ligitõmbavate ajaloolise arhitektuuriga linnadega. Tiranal on oma lennujaam, mis asub 50 kilomeetri kaugusel kuurortidest. Turistid hindavad pealinna vastakalt. Osalt võib-olla kireva ja pidevalt muutuva välisilme tõttu. Linn on siiski küllaltki lagunenud ja pikka aega riiki valitsenud kommunismi tõttu suuri betoonist hooneid täis ehitatud. Nüüd on Tiranas palju nii tänapäevaseid kui ka erinevatest ajastutest pärit ajaloolisi ehitisi, mis annavad linnale oma eripära.

Berat

Veel üks UNESCO maailmapärandi hulka kuuluv linn, mis on tuntud ka tuhande akna linna nime all. Nimetus tuleneb sealsetest osmaniaegsetest valgetest majadest, mis on rajatud mägedesse. Majadeni pääseb mööda kitsaid teeradu, mis viivad edasi mäetippu, kus laiuvad ajaloolise lossi varemed. See on üks ilusamaid ning rikkalikuma arhitektuuripärandiga linnu Albaania lõunaosas, mis meelitab igal aastal kohale üha enam turiste.

Gjirokastra

Riigi üks maalilisemaid linnu, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse ning mis on tuntud ka kivilinna nime all. See asub mägisel alal, 300 meetrit merepinnast kõrgemal Drino jõe parempoolsel kaldal ning Gjerё mäeaheliku jalamil. Hingetuks võtab ka linnas asuv loss, mis on ehitatud IV sajandil ning mida tihtipeale nimetatakse ka riigi kuulsaimaks kindluseks.

Hotellid

Perandor
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 415 €
Korabi
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 435 €
Brilliant
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 435 €
Edart
7 ööd
Kõik hinnas "Light"
Hind alates 559 €
Germany
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 485 €
Dyrrah
7 ööd
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök +
Hind alates 579 €
Vila Palma
7 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 585 €
Empire
14 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 555 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega