Varna Kuldsed Liivad

Varna on Bulgaaria suuruselt kolmas linn, mida nimetatakse Bulgaaria sadamate pealinnaks ning Musta mere kuningannaks. Varna on oluline turismi- ja kultuurikeskus.  Kaasaegne Varna on populaarne ja atraktiivne Musta mere kuurortlinn. Rohkete muuseumide, baaride, kohvikute, restoranide, ööklubide ja kauplustega Varna pakub nii noorematele kui ka vanematele reisijatele suurepärast võimalust mitte üksnes tuhande aasta vanuse linna ajalooga tutvuda, vaid ka meelt lahutada. Külastamist väärivad nii ajaloo-, etnograafia- ja meremuuseumid kui ka mereaed hiiglasliku akvaariumi ja delfinaariumiga. 5 ülikooliga Varnas on palju noori tudengeid. Iga aastaga tuleb siia aina rohkem ja rohkem noori. Varnas toimuvad rahvusvaheline bulgaaria filmide festival „Kuldne roos“, animafilmide festival „Kuldne delfiin“, rahvakooride konkurss.

Kuldsed Liivad

Kuldsed Liivad on suurim kuurort Musta mere põhjarannikul, mis asetseb rahvuspargi territooriumil, 18 km kaugusel Varnast ning 490 km kaugusel pealinnast Sofia. Siinse peene kollase liivaga mererand on 3,5 km pikk ning laius ulatub kohati 100 meetrini. Merevesi on selge ja puhas.

Kuldsed Liivad on tunnistatud riigi puhtaimaks kuurordiks ja laitmatu ökoloogilise  puhtuse säilitamise eest on kuurort pälvinud rahvusvahelise sinise lipu märgi. Kuurordi territooriumil on olemas veepark "Aquapolis", mis pakub ühtekokku 40 000 ruutmeetril meelelahutust nii suurtele kui ka väikestele külastajatele.

Kuldsed Liivad on siinse rannikuala elavaim kuurort, mistõttu on linn noorte turistide üks meelispuhkepaiku – kuurordis on kasiino, ajaviiteteater, arvukalt restorane, ööklubisid, varieteesid ning kaupluseid. Linnas on ligikaudu 80 uut ja rekonstrueeritud hotelli, mis kõik on erahotellid.

Tänu võrratutele supelrandadele, arvukatele baaridele ja kõrtsidele ning romantilisele ja õdusale ümbruskonnale on Kuldsed Liivad saanud puhkajate lemmikkuurordiks. Siinne soe suvi võimaldab külastajatel päikesevanne võtta maist oktoobrini. Kuurordi keskmine suvine õhutemperatuur ulatub 27°C-ni. Rahulik ja puhas merevesi püsib soe nii päevasel kui ka õhtusel ajal – keskmine veetemperatuur on 24–25°C.

Väljumiste periood: 14.05.2017 - 23.09.2017.

Hotellid

Eliri
Nessebar
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 403 €
Zdravets
Bulgaaria, Varna, Golden Sands  
9 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 305 €
Paros
Pomorie
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 422 €
Zlaten Rog
Golden Sands
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 355 €
Evridika
Nessebar
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 424 €
Fiesta Hotel
Golden Sands
7 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 382 €
Holiday Park
Golden Sands
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 368 €
Varshava
Golden Sands
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 336 €
Tango Special C
Golden Sands
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 322 €
Vezhen
Golden Sands
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 392 €
Tintyava
Golden Sands
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 366 €
Dalia
Nessebar
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 404 €
Detelina
Golden Sands
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 390 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega