Suvereisid 2018 aastal viivad teid Vahemere mõnusatesse kohtadesse, kus lisaks päikesele ja randadele jagub tegevust nii peredele, kultuurihuvilistele kui ka aktiivsetele puhkajatele.

Lisaks juba tuntud ja populaarseks saanud sihtkohtadele esitleme teile uusi sihtkohti:

Malta - päikseline saarestik Vahemeres, mis lummab põnevate eelajalooliste paikade, unustamatute loodusvaadete ning sooja sinise merega.

Teiseks uueks sihtkohaks on Tuneesia - riik, kus saate avastada kunagise võimsaima linna Kartaago varemeid või seigelda Sahara kõrbesafaril. Aafrika kõige põhjapoolseim riik ei jäta kedagi külmaks ning isegi, kui soovite igal aastal puhata erinevates paikades, on Tuneesia üks neist, kuhu sooviksite alati tagasi tulla.

Suvi 2018 kolmandaks uueks tulijaks on kuldne Barcelona rannik, kus teid ootavad kuulsad Costa Brava ja Costa Daurada piirkonna kuurordid. Romantiline Vahemeri, omapärane kultuur ning maaliline ja vahelduv maastik on vaid mõned põhjused, mis muudavad Kataloonia kuurordid turistide seas niivõrd armastatuks.

Lisaks uutele sihtkohtadele lennud toimuvad traditsiooniliselt tuntud ja armastatud sihtkohtadesse - Türki, Bulgaariasse, Kreetale, Rhodosele, Korfule, Peloponnesose poolsaarele, Montenegro ja Horvaatiasse, Campania piirkonda Itaalias ning Küprosele. Valik on lai ja reisipakette jagub igale maitsele. Eeloleval hooajal toimuvad kõik suvereisid otselendudega Tallinnast.

Kõiki reise saab osta järelmaksuga! Vaata pakkumisi siit!

Soovime, et teie puhkus mööduks meeldivalt ja ladusalt. Planeeri oma reis juba nüüd!

Kreeka

Kreekas on ilusad rannad, kaunid mäed ja huvitavad vaatamisväärsused. Kreeka sobib suurepäraselt nii rannapuhkuseks kui ka kultuurireisiks

Bulgaaria

Bulgaaria valivad oma puhkusepaigaks sagedasti mitte üksnes need, kes soovivad lõbusalt ja odavalt rannamõnusid nautida, vaid ka need, keda huvitavad kultuur, ajaloolised ja arheoloogilised mälestised ning loodusimed.

Türgi

Türgi on meelipaeluv kombinatsioon kõige müstilisematest maastikest, suurepärasest arhitektuurist ja hõlmamatult rikkast ajaloopärandist.

Hispaania

Hispaania on üks maailma kolmest populaarseimast reisisihtkohast: soe päike, külalislahked kohalikud, kaunis loodus ja rikas ajaloopärand kindlustavad mõnusa puhkuse kogu perele.

Itaalia

Itaalia reisidel saadavad sind soojad toonid ja palju päikest

Horvaatia

 

Horvaatias leiab igaüks endale midagi meelepärast. Horvaatia sobib nii armunutele, noortele peredele kui ka juba vanematele inimestele.

Montenegro

Montenegro on väike mägine riik Balkani poolsaarel, mis paikneb imeliselt sillerdava ja läbipaistva Aadria mere ääres.

 • Budva
  Hind alates 749 €

  Budva

Küpros

Küpros on põnev kooslus tuhandete aastat taha ulatuvast ajaloost, kaunist loodusest, randadest ja veel millestki tabamatust.

Malta

Malta on tihedalt asustatud saareriik Vahemeres, mis koosneb seitsmest saarest. Ta asub Sitsiiliast lõunas ja Tuneesiast idas.

Portugal

Kujutage ette suve ja kõige muretumat puhkust, rahulikku merd ja liivaranda, hõrgutavat sööki ja päevitunud puhkajaid

 • Faro
  Hind alates 495 €

  Faro

 • Madeira
  Hind alates 549 €

  Madeira

Tuneesia

Тuneesia on maa, kus tunnetate Araabia ja Prantsuse kultuuri eripärasid. Vahel võib teile tunduda, et viibite Euroopas, teinekord aga panevad teid imestama Araabia kultuuri nüansid, näiteks kui puutute kokku tuneeslastele omase reegliteta liiklusega.

Makedoonia

Balkani poolsaarel on mitmeid rikkaliku kultuuripärandi, puutumata looduse ning soodsa hinnatasemega riike, mida Euroopa turistid alles avastavad. Makedoonias ootab teid kaunis maastik, ehe Balkani atmosfäär ning mitmekesine kultuuripärand.

 • Ohrid
  Hind alates 459 €

  Ohrid

Rumeenia

Suvisel ajal koondub Rumeenia elu Musta mere kuurortidesse, mis täituvad päevitajate, ujujate, sukeldujate ning pidutsejatega, kes siinsetes vabaõhudiskoteekides klubimaratone läbivad.

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega