2019 suvehooaja reisid Türki, Bulgaariasse ja Kreekasse juba müügis! Varajase tellija kampaania soodustusega puhkusereisid müügis kuni 31.12.18. Valisime kõige lemmikumad ja klientide seas populaarsemad hotellid, mis on tänasest väga soodsate eelmüügi hindadega! Tasub kiirustada!

Broneerige järgmise aasta suvepuhkus juba praegu! Reisi esimene sissemakse vaid 60 eurot!

Valikus on Türgi (Antalya), Kreeka (Kreeta ja Rhodos) ja Bulgaaria (Varna ja Burgas) kõige populaarsemad ja eestimaalastest reisihuviliste poolt sagedamini broneeritud hotellipaketid. Need hotellid pole mitte ainult väga soodsate eelmüügihindadega, vaid neil on ka varajase tellija eelised - madalaima hinna garantii ja võimalus muuta paindlilkult reisi (Glod Flex teenus), kui Teie reisiplaanid hiljem muutuvad.

Bulgaaria

Bulgaaria valivad oma puhkusepaigaks sagedasti mitte üksnes need, kes soovivad lõbusalt ja odavalt rannamõnusid nautida, vaid ka need, keda huvitavad kultuur, ajaloolised ja arheoloogilised mälestised ning loodusimed.

Kreeka

Kreekas on ilusad rannad, kaunid mäed ja huvitavad vaatamisväärsused. Kreeka sobib suurepäraselt nii rannapuhkuseks kui ka kultuurireisiks

Türgi

Türgi on meelipaeluv kombinatsioon kõige müstilisematest maastikest, suurepärasest arhitektuurist ja hõlmamatult rikkast ajaloopärandist.

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega