2019 suvehooaja reisid Türki, Bulgaariasse ja Kreekasse juba müügis! Varajase tellija kampaania soodustusega puhkusereisid müügis kuni 31.12.18. Valisime kõige lemmikumad ja klientide seas populaarsemad hotellid, mis on tänasest väga soodsate eelmüügi hindadega! Tasub kiirustada!

Broneerige järgmise aasta suvepuhkus juba praegu! Reisi esimene sissemakse vaid 60 eurot!

Valikus on Türgi (Antalya), Kreeka (Kreeta ja Rhodos) ja Bulgaaria (Varna ja Burgas) kõige populaarsemad ja eestimaalastest reisihuviliste poolt sagedamini broneeritud hotellipaketid. Need hotellid pole mitte ainult väga soodsate eelmüügihindadega, vaid neil on ka varajase tellija eelised - madalaima hinna garantii ja võimalus muuta paindlilkult reisi (Glod Flex teenus), kui Teie reisiplaanid hiljem muutuvad.

Kreeka

Kreekas on ilusad rannad, kaunid mäed ja huvitavad vaatamisväärsused. Kreeka sobib suurepäraselt nii rannapuhkuseks kui ka kultuurireisiks

Bulgaaria

Bulgaaria valivad oma puhkusepaigaks sagedasti mitte üksnes need, kes soovivad lõbusalt ja odavalt rannamõnusid nautida, vaid ka need, keda huvitavad kultuur, ajaloolised ja arheoloogilised mälestised ning loodusimed.

Türgi

Türgi on meelipaeluv kombinatsioon kõige müstilisematest maastikest, suurepärasest arhitektuurist ja hõlmamatult rikkast ajaloopärandist.

Hispaania

Hispaania on üks maailma kolmest populaarseimast reisisihtkohast: soe päike, külalislahked kohalikud, kaunis loodus ja rikas ajaloopärand kindlustavad mõnusa puhkuse kogu perele.

Itaalia

Itaalia reisidel saadavad sind soojad toonid ja palju päikest

Horvaatia

 

Horvaatias leiab igaüks endale midagi meelepärast. Horvaatia sobib nii armunutele, noortele peredele kui ka juba vanematele inimestele.

 • Poreč
  Hind alates 549 €

  Poreč

 • Umag
  Hind alates 549 €

  Umag

Montenegro

Montenegro on väike mägine riik Balkani poolsaarel, mis paikneb imeliselt sillerdava ja läbipaistva Aadria mere ääres.

 • Budva
  Hind alates 229 €

  Budva

Küpros

Küpros on põnev kooslus tuhandete aastat taha ulatuvast ajaloost, kaunist loodusest, randadest ja veel millestki tabamatust.

Malta

Malta on tihedalt asustatud saareriik Vahemeres, mis koosneb seitsmest saarest. Ta asub Sitsiiliast lõunas ja Tuneesiast idas.

Portugal

Kujutage ette suve ja kõige muretumat puhkust, rahulikku merd ja liivaranda, hõrgutavat sööki ja päevitunud puhkajaid

 • Faro
  Hind alates 453 €

  Faro

Makedoonia

Balkani poolsaarel on mitmeid rikkaliku kultuuripärandi, puutumata looduse ning soodsa hinnatasemega riike, mida Euroopa turistid alles avastavad. Makedoonias ootab teid kaunis maastik, ehe Balkani atmosfäär ning mitmekesine kultuuripärand.

 • Ohrid
  Hind alates 339 €

  Ohrid

Rumeenia

Suvisel ajal koondub Rumeenia elu Musta mere kuurortidesse, mis täituvad päevitajate, ujujate, sukeldujate ning pidutsejatega, kes siinsetes vabaõhudiskoteekides klubimaratone läbivad.

Albania

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega