Planeeri talvepuhkus varakult! Talvereiside soodusmüük müük on alanud! Egiptus, Kanaari Saared, Iisrael, AÜE ja India ootavad teid.

Müügis on ka kaua taga igatsetud Egiptuses Sharm el Sheikh ning Iisraeli tuntumad kuurordid Eilat ja Surnumeri. Lisaks ootavab reisihuvilisi ka uus sihtkoht - eksootilie Vietnam!

Varajase tellija soodustused kuni -45%

Varajase tellija soodustus kehtib kuni 31. augustini. Soodustused kuni -45%! Hind alates 359 EUR /in!
Varajase tellija soodustuse kampaania raames on teil suurepärane võimalus osta soodushinnaga reise kõikidesse talve sihtkohtasesse.

Lisainfo ja broneerimine: 661 6555 või info@matkapunkt.ee

Reise saab osta järelmaksuga!

Dubai

Kõrbetest ümbritsetud Dubai on kui külluslik unelm-arvukad peened kaubanduskeskused, tipptasemel restoranid, luksuslikud spaakompleksid, esmaklassiline teenindus.

Hind alates 500 €
Hurghada

Hurghadat peetakse suurimaks Punase mere äärse piirkonna turismi- ja sukeldumiskeskuseks Punase mere kaldal.

Hind alates 339 €
Sharm el Sheikh

Kiiresti ja ekspansiivselt arenev Sharm El Sheikh Siinai kagurannikul pakub midagi igale maitsele. Sooja merd ja päikest kõigile, mõnusat äraolemist 5* luksushotellide hiigelterritooriumitel või odavat majutust ja piisavalt tegevust seiklushimulistele ja lõbujanulistele.

Hind alates 355 €
Ovda

Eilati kuurort ühendab Aasiat ja Aafrikat ning Iisraeli kõige lõunapoolsemat tippu. Mööda Punase mere rannikut kulgeb üks maailma kauneim korallrahu ja kiviste mägede massiiv põhjas moodustab imekauni linnapanoraami.

Hind alates 555 €
Goa

India lääneosas asetseva Goa rannajoon on üle 100 km pikk. Teid ootavad valge rannaliiva kohale kaarduvad kookospalmid ning sätendav merevesi.

Hind alates 759 €
Fuerteventura

Fuerteventura on suuruselt teine Kanaari saar Gran Canaria ja Lanzarote naabruses. Fuerteventura liivarandu peetakse Kanaari saarte kaunimateks ja kahtlemata on tegemist ülipopulaarse reisisihtkohaga.

Hind alates 496 €
Gran Canaria

Gran Canaria saar on hästi välja arendatud infrastruktuuriga ja pakub midagi igale külastajale. Siin on head sportimisvõimalused ja golfiväljakud, arvukalt lõbustus- ja teemaparke, ööklubid, restoranid ning kaubanduskeskused. Gran Canaria kuurordid on Playa del Ingles, Maspalomas ja Puerto Rico.

Hind alates 949 €
Lanzarote

Lanzarote reis on seiklus kõige omapärasemal Kanaari saarel. Lanzarote liivarannad, hotellid, sportimisvõimalused ja teemapargid teevad Lanzarote reisist ideaalse puhkuse.

Hind alates 455 €
Tenerife

Tenerife on Kanaari saarestiku hulgas suurim saar.  Saarel on lai valik eritasemelisi hotelle, golfi- ja tenniseväljakud, palju erinevaid veespordivõimalusi, kärarikas ja aktiivne ööelu. Lastele on paljudes randades ujuvad täispuhutud veeliumäed, nii Playa de las Americases kui Costa Adejes on veepark.

Hind alates 459 €
Limassol

Limassol on hea reisisihtkoht ajaloo- ja arheoloogiahuvilistele. Kohalikus muuseumis on eksponaate alates neljandast sajandist.

Hind alates 509 €
Paphos

Paphosel on mõnus õhkkond, arvukalt võimalusi rannapuhkuseks ja puhas merevesi. Paphos sobib nii lastega reisijatele kui ka noortele reisijatele.

Hind alates 449 €
Madeira

Madeira saar on loodusesõprade ja matkajate paradiis. Peamiseks vaatamisväärsuseks on saare lopsakas loodus, eukalüpti - ja loorberipuumetsad, aastaringselt õites troopilised aiad ja pargid.

Hind alates 629 €
Colombo

Troopilist Sri Lanka saart peetakse India ookeani vääriskiviks, mis tõmbab reisihuvilisi ligi oma hämmastavate maastikuvaadete ja loodusliku mitmekesisusega.

Hind alates 1009 €
Bangkok

Bangok on pealinn ja Taimaa suurim linn, mis asub Chao Phraya jõe suudmes. Ayutthaya kuningriigi ajal oli Bangkok väike kaubandus- ja sadamalinn.

Hind alates 775 €
Saigon

Varem tuntud Saigoni nime all, on Ho Chi Minh Vietnami peadpööritav nägu, kus leiab aset kõik, mida võiks oodata ühest Kagu-Aasia riigist.

Hind alates 1025 €

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega