Meil on suur rõõm teatada, et 2018/2019 talvehooaja reiside müük on nüüd avatud!

Puhkusereiside varajase tellija soodustusega kuni - 50%. Ettemaks on ainult 55 eur/inimese kohta.

UUS! Jordaania  - suurepärane võimalus neile, kes tunnevad sügavamat tõmmet araabia kõrbeeksootika vastu. Samuti soovivad nautida korallirohket Punast merd, raviomaduste poolest silma paistvat Surnumerd, samuti ülimaitsvat toitu, külalislahkust ja naeratavaid inimesi. Haarake võimalusest, et külastada üht antiikaja maailmaimedest - kaljudesse rajatud Petrat.

UUS! Tuneesia, Djerba - Tuneesia suurim saar ja lõunapoolseim kuurordiala, mida hellitab Vahemere kliima oma päikeseliste päevade ja soojaga. Saart kutsutakese ka Tuneesia Tahitiks. Djerba hämmastav loodus soosib romantilist atmosfääri.

Idamaise külalislahkuse ja maagilise veealuse maailma poolest tuntud Hurghada ja Shram el Sheikh kutsub ka sel talvehooajal Egiptust avastama. Populaarsed Kanaari saared Tenerife, Lanzarote ja Fuerteventura võluvad puhkajaid ka sel hooajal. Kordumatu vulkaaniline maastik, pikad liivarannad ning hämmastav floora ja fauna. Samuti ootavad reisihuvilisi luksuslikud ja kaasaegsed Araabia Ühendemiraadid, mis üllatavad taevasse kõrguvate pilvelõhkujate, hämmastavate tehissaarte ning põnevate Araabia traditsioonidega.

Kiirustage ja haarake talvehooaja parimad soodustused ja broneerimistingimused!

Jõulu või aastavahetuse reisid

Kas jõuluks ja aastavahetuseks plaanid tehtud? Kui ei, siis veeda mõnus aastalõpp palmi all! Tenerife, Lanzarote, Goa, Dubai. Reisipakettide hinnad al 599 eur/in. Aastalõpureisi planeerimiseks on just õige aeg, sest kiirematel on paremad valik ja soodsamad hinnad.

Suusareisid

Reisipakettide valikusse kuuluvad paketid nii Eesti kui ka Soome suurimatelt reisikorraldajatelt. Populaarseimad on suusareisid Soome, Skandinaaviasse, Austria, Šveitsi, Itaalia, Andorra ja Prantsusmaa Alpide suusakuurortidesse. Reisimuljeid täis päikeselised päevad ning meeldivad elamused kogu eluks on asendamatu osa reisipaketist.

Lisainfo ja broneerimine: 661 6555 või info@matkapunkt.ee

Reise saab osta järelmaksuga!

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega