Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos Olympic Lagoon Resort Paphos
  • Kõik hinnas

Luksuslik hotell paikneb otse sinise lipukesega tähistatud rannas. Rannas saab tegeleda ka veespordiga.Hotellis on 5 kõik hinnas restorani. Rootsi lauaga Royal Olympic restoranis pakutakse nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki. Õhtustada saab lisaks veel ka 50ndate stiilis Rock N' Roll Diner restoranis, Captain's Deck kreeka köögiga tavernis ja Kiku jaapani restoranis. Mõnes restoranis on tarvis eelnevalt laud broneerida. Lisaks on päev läbi avatud ka Snackeria snäkilett. Hotellis on 2 basseinibaari ning 3 baari siseruumides ning kauplus. Hotellis on erldi tiib ainult täiskasvanutele, kus on eraldi bassein ja basseinibaar.Troopiliste palmipuudega aia roheluses on 4 laguunitüüpi basseini, kus on ka hüdromassaažiosad. Spaas on sisebassein, 7 protseduuriruumi, juuksur. Lastele on bassein, valvega miniklubi ( 3 -12 a) ja teismeliste klubi (12-17 a). Päevane ja õhtune meelelahutusprogramm nii täiskasvanutele kui lastele. Saab tennist, minijalgpalli ja rannavollet mängida ning vibu lasta. Toimuvad jooga-, zumba- ja aeroobikatunnid.

Hinna sisse kuulub
  • lend edasi - tagasi
  • transfeer lennujaam - hotell - lennujaam
  • majutus ja toitlustus vastavalt tellimusele
  • esindaja teenused sihtkohas
Lisatasu eest
  • kindlustus
  • ekskursioonid
  • viisa (vajadusel)

Reisi ajad ja hinnad

Väljumine
Kestus
Toa tüüp
Toitlustus
Hind
16.10.2019
7 ööd
Standard
 
1399 €
23.10.2019
7 ööd
Standard
 
1469 €
30.10.2019
7 ööd
Standard
 
1069 €

Hinnad on dünaamilised. Mida kiiremini esitad meile enda ostusoovi, seda suurema tõenäosusega saame pakkuda reisipaketti pakkumises väljatoodud hinna ja tingimustega.
Reisikorraldaja: Aurinko. Kehtivad reisikorraldaja poolt kehtestatud hinnad ja reisitingimused.

Hinnapäring

Teised Paphos hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega