Kanaari saared

Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid.

Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.  Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.

Fuerteventura on ideaalne paik mereäärseks puhkuseks, kus teid ootavad tõenäoliselt Euroopa parimad rannad. Kanaari saarte jaoks ebatüüpiline lauge reljeef koos laiuvate tasandikega ning Aafrika kontinendi lähedus tingivad saare kuiva kliima, mis on omakorda kaasa aidanud düüni- ja liivaökosüsteemide moodustumisele, mis hõlmavad suurema osa saare territooriumist. Saarel loodud turismitaristu võimaldab puhata nii suurtes linnakeskustes kui ka neitsilikel randadel, kus võib mitmeid kilomeetreid jalutada kohtamata ühtegi vastutulijat.

Sihtkohad

Soodsad reisipakkumised

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega