Korfu

Korfu on Kreeka üks rohelisemaid saari - mäenõlvu katvad lugematud oliivi- ja männisalud pakuvad koos väikeste türkiissiniste lahesoppidega hingematvaid vaateid. Saare kordumatu maastiku moodustavad mäed ja tasandikud, üksildased lahed ja pikad supelrannad, kaasaegse ja iidse arhitektuuri mälestusmärgid. Korfut peetakse kõige rohelisemaks ja ilusamaks saareks, see on tänapäeval üks populaarsemaid Euroopa kuurorte, mis pakub professionaalset teenindust alates euroopalike eliitklubide tasemest kuni tagasihoidliku perepuhkuseni.

Loodus on Korfu saarel luksuslik, siin on metsikud küpressi, akaatsia ja plaatanisalud. Soe meri, pehme kliima ja suurepärased supelrannad on teinud sellest paradiislikust nurgakesest paljude eurooplaste meelispuhkepaiga. Traditsioonilised pühad ja karnevalid, kuulsate artistide esinemised, kontserdid, showd, diskoteegid, baarid, tavernid, klubid, kasiinod, veepark, spordivõistlused, hulgaliselt meelelahutusi merel ja laevareisid on kõik puhkajate käsutuses. Erinevates värvitoonides päikeses sillerdav meri, kuldsed liivarannad, mõnusad abajad ja lahed, maalilised kalurikülad, külalislahke rahvas – kõik see kokku annab puhkusele Korfus erilise värvingu.

Korfu rahvusvaheline atmosfäär ja kirev ajalugu avanevad kõige paremini pealinn Kerkyras. Siin võib tunnetada saart möödanikus valitsenud veneetslaste, prantslaste ja brittide mõjul tekkinud põnevat kultuurilist sümbioosi. Kerkyra linna keskväljakut ääristava Listoni hoone võlvitud terrassil asuvad saare populaarseimad vabaõhukohvikud, kust on lahe jälgida väljakut täitvat rahvamelu ja nautida sumedaid suveõhtuid. Ja ärge unustage maitsvat Kreeka kööki!

Väljumiste periood:

Hotellid

Popi Star
Korfu
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 548 €
Mega Hotel
Korfu
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 674 €
Omiros Hotel
Korfu
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 691 €
Gouvia Hotel
Korfu
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 572 €
Yannis Hotel
Korfu
7 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 612 €
Alkionis Hotel
Korfu
14 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 600 €
Sea Bird Hotel
Korfu
14 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 597 €
Elea Beach
Korfu
14 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 1298 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega