Laevakruiisid

Kruiis on puhkus, mis sobib kõigile, nii paaridele, üksikutele kui ka lastega peredele. Pikki aastaid on kruiise peetud ainult vanema ja rikkama põlvkonna puhkusevormiks. Tänapäeval seilab rahvusvahelistel vetel varasemast rohkem ka nooremat rahvast. Sest nemadki on märganud, et kruiis on parim viis reisida ja näha maailma erinevaid paiku.

Ujuv luksushotell sõidutab sind ühelt võrratult saarelt teisele, ühelt mandrilt teisele. Sina naudid samal ajal sooja päikest, mahedat meretuult ning lõõgastud muretult.
Kui aga otsid tegevust, siis kruiisilaeval igav ei hakka: basseinid, massaaž, saun, aeroobika, jõusaalid, golf, kino, raamatukogu, kontserdid, revüüprogrammid, muusikabaarid ja kasiinod- pakuvad meelelahutust igale maitsele.

Kruiisi hinna kujundavad:

  • valitud kruiisi kestvus
  • valitud kajutikategooria
  • kajuti suurus ja reisijate arv
  • kruiisi jooksul külastatavad sadamad
  • kruiisifirma teenindusstandardid
  • laev

Alati tuleb kruiisihinda vaadates ka uurida, mida hind sisaldab. Kõik elementaarne on hinna sees, kuid täpne sisaldus on kruiisifirmati erinev. Enamasti on hinnas majutus valitud kajutikategoorias, toitlustus, meelelahutus. Tähelepanu tasub pöörata sellele, kas hinnas on näiteks joogipaketid ja nende sisu, teenustasud ja nende väärtus, sadamamaksud ja muud lisateenused.

Kruiisifirmad ise reklaamivad oma kodulehtedel tihti hindu, mis ei sisalda teenustasu (vahel nimetatakse neid ka jootrahadeks), kuigi need on enamusel kohustuslikud hinnalisad. Need tuleb tasuda kas reisi broneerides või laeval olles. Reisbüroo püüab võimalusel teenustasud hinna sisse arvutada, et kliendil tekiks arusaam kruiisi kogumaksumuses.

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega