Lefkada

Kui teil on plaanis lõõgastav rannapuhkus, siis Lefkada on just teile! Kathisma ja Porto Katsiki randu peetakse maailma kaunimateks. Lefkadase randades on erinevad võimalused nii aktiivseks rannapuhkuseks koos erinevate veespordivõimalustega kui ka täielikus rahus päikese nautimiseks.

Paljude randade ja lapsesõbralike hotellidega linn Lefkada ja sümpaatne Nidri küla sobivad suurepäraseks puhkuseks koos lastega. Uusi kogemusi saab nii põnevatel ekskursioonidel osaledes, lähisaarte laevasõitudel kui ka omal käel ümbrust avastades.

Lefkada on kuulus oma ilusate randade poolest. Saare läänerannikul, lühikese autosõidu kaugusel on imeilusad Porto Katsiki, Egremní ja Kathisma rand. Nidri külas on kitsas peenekivine rand. Vassiliki rand on purjelaudurite lemmik. Rannas võib olla merisiile, mistõttu soovitame kasutada ujumissusse, mida müüakse kohalikes kauplustes. 

Lefkadase saarel saab harrastada nii sukeldumist kui surfamist, mängida keegilt  ja purjetada. Jõusaalid on Porto Galini hotellis ja ka Lefkada linnas.  
Rannavõrkpalli saab mängida Perigali rannal, u 1 km kaugusel Nidrist. Keeglihall asub Lefkada linna City ostuskeskuse hoones. Parimad kohad purjetamiseks ja lohesurfiks on Lefkadases Agios Giannise rannal ning saare lääneosas asuvas Agia Nikitase rannas, mida peetakse Euroopas üheks sobivaimaks purjeluaga sõitmise rannaks.

Hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega