Lido di Jesolo

Lido di Jesolos on ligi 15 km pikkune lai ja ilus liivarand. Mere äärde kõndides rabab avar panoraamvaade ka paljunäinud reisiselli, sest valget liivariba jätkub nii kaugele kui silm seletab. Siin puhates saab täiel rinnal nautida pikki päikselisi rannapäevi ning õhtu saabudes lummavasse Veneetsiasse sukelduda.

Lido di Jesolo kuurortlinna külastab ligi 4,5 milj. turisti aastas. Seega on siin on olemas kõik, mis meeldivaks puhkuseks vajalik - suurepärane rand, õdusad kohvikud-restoranid, head ostuvõimalused, ööelu.

Veneetsia

Kui Lido di Jesolo on ilusa rannaga sümpaatne kuurort, siis tõeline „pärl" asub siit 30km kaugusel. See on loomulikult romantiline, ajalooline, salapärane Veneetsia. Seda rikkaliku ajalooga linna on ülistatud mitmetes surematutes kirjandusteostes.

Kes juba kord on siin käinud ja Veneetsia pisikuga nakatunud, soovib kunagi kindlasti naasta.Veneetsia linn oma kitsaste tänavate, kanalitel liuglevate gondlite, suursuguste paleede ja kirikutega moodustab ainulaadse atmosfääri. Veneetsia sümboliks on saanud gondlid, ja kasvõi kord elus tuleks see omapärane ja lummav sõit läbi teha, laguunisaartele aga on soodne ja mugav sõita kasutades vaporettot - veebussi või ka veetaksot.

Sihtkoha eelised:

  • Kaunis liivarand ja jalutamiseks pikk rannapromenaad
  • Veneetsia kõigest 30 km kaugusel
  • Mugav ja kerge kuurordis orienteeruda
  • Itaalia köögi hõrgutised ja suurepärased veinid
  • Lähiümbruses palju põnevaid vaatamisväärsusi

Hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega