Malta

Malta on saar, kus saavad kokku vahemerelise rannapuhkuse ja euroopaliku linnapuhkuse paremad pooled. Ajaloolised vaatamisväärsused ja vilgas ööelu, külluslikud kultuurielamused ja ostuvõimalused - väiksele Maltale mahub palju !
Malta on justkui Vahemeremaade kultuuride sulatuskatel, kus võib kohata tuttavlikku nii siit kui sealt.

Kristallikirkad veed kutsuvad sukelduma ja snorkeldama ning vahelduv loodusmaastik matkaradadele. Valletta linn on Johanniitide Ordu poolt rajatud barokne meistriteos, mis kuulub UNESCO kultuuripärandi nimekirja. Linna kitsad tänavad on ääristatud mitmete põnevate ajalooliste mälestusmärkide ja kunstiteostega.

Hotellidest on lühike maa saare kaljustele randadele, kus päikesevõttu ja ujumist saab nautida hilissügiseni. Aurinko hotellid paiknevad heatasemeliste restoranide  ja vilka ööelu poolest tuntud trendikas St. Juliansis või selle naabruses asuvas elavaloomulises Sliemas  - mõlemad asuvad vaid alla viie kilomeetri kaugusel pealinn Vallettast. Päikest saate nautida ka mereveebasseinides ja saare põhjaosa liivarandel Mellieha Bays, kus leiate mitmeid just peredele sobivaid hotelle.

Sihtkohad

Hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega