Parga

Maaliline Parga on ehe Kreeka väikelinn, mille võluvasse atmosfääri armuvad kõik. Siin saab veemõnusid nautida kirkas merevees ja päikest võtta kaunitel liivarandadel. Parga kaunis ümbrus oma oliivisaludega on lausa loodud jalgrattasõiduks ja matkamiseks. Parga on mugav sihtkoht ka lastega reisimiseks. Head hotellid ja rand ning mänguväljakud kindlustavad mõnusa puhkuse ka pere pisimatele.

Parga kuulsaim vaatamisväärsus on linna kohal kõrguv Veneetsia loss. Jalutades piki Parga väikeseid ja kitsaid tänavaid lossini, avaneb linna ilu kui piltpostkaardil. Mõnusatel õhtutel saab istuda rannapromenaadil asuvates kohvikutes ning romantilistes lummavate vaadetega restoranides.

Parga keskuses on kaks randa. Linna keskel on väike ja heas korras Krioneri rand ja lahesopis rahulikum Piso Krioneri rand.

Kilomeetri-pikkune Valtos Beachi  jämedama liivaga rand asub vana linnaosa taga, u 2 km ja 20 min jalutuskäigu kaugusel. Teine populaarne rand on u 4 km kaugusel keskusest asuv ilus ja rahulikum Lichnos. Sinna randadele saab mugalt sõita veetaksodega. Vesi läheb küllalt järsku sügavaks. Rannas on mitmeid baare ja restorane. Päikesevarju ja kahe rannatooli rent on u 7 eur. 

Valtos Beachil ja Lichnose rannal saab tegeleda erinevate veespordialadega.

Hotellid

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega