Peloponnesos

See Kreeka piirkond on suurepärane reisisihtkoht, olenemata sellest, kas eelistate rannapuhkust, matkamist, sportimist või ajaloo- ja kultuuriringreisi. Poolsaarel leidub rikkalikult mälestisi, mis annavad aimu kirjust ajaloost. Siin asuvad arheoloogilised vaatamisväärsused nagu iidsete linnade Olympia, Epidauruse, Mükeene ja Tiryntha varemed. Kõikjal leidub bütsantsi kirikuid, ainulaadseid asulakohti ja imetlusväärseid kindlusi. Vaatamisväärsusi pakub ka loodus – siin on maalilised mäed, metsad ja jõed, mereäärsed koopad ja kaunid rannad – läänerannikul lauged ja liivased, idarannikul kaljused ja ligipääsmatud. Seega pole ime, et Peloponnesosele saabub eriti just suvekuudel reisihuvilisi kõikjalt maailmast – sihtkoht on tuntud ja väga populaarne.

Võimatu on meenutada kõiki legende ja müüte, mis on seotud Peloponnesosega. Peloponnesos on olnud paljude vallutajate meelispaiku. Kõik on jätnud siia oma jälje. Siin asuvad arheoloogilised vaatamisväärsused nagu iidsete linnade Olympia, Epidauruse, Mükeene ja Tiryntha varemed. Poolsaarel reisides võib leida paljudest paikadest veneetsiaaegseid kindlustusi, frankide poolt ehitatud losse ja kloostreid, Bütsantsi keisrite poolt rajatud arvukaid kirikuid.

Peloponnesose loodus on imekaunis – tihedad okaspuumetsad, rohelised maalilised künkad ja pikad liivarannad. Siin saate nautida merelainete suminat ja romantilisi päikeseloojanguid. Seega pole ime, et Peloponnesosele saabub eriti just suvekuudel reisihuvilisi kõikjalt maailmast – sihtkoht on tuntud ja väga populaarne.

Puhkus Peloponnesosel sobib igale reisijale – nii lastega peredele kui ka romantilistele paaridele.

Patra

Ahhaia maakonnas asub poolsaare suurim linn – Patra. Lisaks saab piirkond uhkeldada ka erakordsete mägede ja rannikumaastikuga. Siin paiknevad Panachaiko, Helmose ja Erymanthose mäetipud ning Korinthose lahe ümbruse kõige kaunimad liivarannad. Ahhaia on Peloponnesose poolsaare üks rikkalikema ajaloopärandiga piirkondi ja ühtlasi Kreeka merevärav Lääne-Euroopasse.

Väljumised: 

Hotellid

Koralli Beach
Peloponnesos
7 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 444 €
Castella Beach
Peloponnesos
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 445 €
Zorbas Hotel
Peloponnesos
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 480 €
Brati Ii Beach
Peloponnesos
7 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 482 €
Kanelli Hotel
Peloponnesos
14 ööd
Hommikusöögiga
Hind alates 459 €
Aithrio Hotel
Peloponnesos
14 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 486 €
Poseidon
Peloponnesos
14 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 1124 €
Pavlina Beach
Peloponnesos
14 ööd
Kõik hinnas
Hind alates 1145 €
Poseidon Palace
Peloponnesos
14 ööd
Hommiku- ja õhtusöögiga
Hind alates 1287 €

Vaata kõiki

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega