Suusareisid

Populaarseimad on suusareisid Soome, Skandinaaviasse, Austria, Šveitsi, Itaalia, Andorra ja Prantsusmaa Alpide suusakuurortidesse.

Suusakuurorti valides peaks kindlasti mõtlema selle asukohale – hindama, kas lähedalasuvas keskuses on olemas erinevad võimalused õhtuseks meelelahustuseks (saun, termid, uisuplatsid, ekskursioonid, söögikohad või eelistate hoopiski romantilist olemist eemal suurest melust).

Teisalt on asukohal väga praktiline aspekt: suusasaapad jalas suusabussi või tõstukite poole rühkides muutub väga oluliseks ka  bussipeatuse või suusalifti kaugus hotellist. Nõlvade raskusastmed on väga erinevad. Algajal tasuks tähele panna, kas rajad on pigem algajatele (tähistatud sinisega) või edasijõudnutele (punane ja must). Kindlasti tuleks arvestada, et Alpides võib ka sinine nõlv olla algajale parajaks katsumuseks.

Soome on enam kui sada suusakeskust ning rohkelt mäesuusanõlvasid. Suusapuhkuseks sobivad siiski suuremad keskused, kus laiem nõlvade valik ja ka majutusvõimalused kohapeal.

Itaalia Alpid oma muinasjutuliste mägede, vanaaegsete majakeste ning suusaradadega lausa kutsuvad lumistele nõlvadele suuski haarama. Uuel hooajal on talispordisõpradel võimalus nautida suusamõnusid ka päikselises Val di Sole’s, erakordseid vaateid Dolomiidi-Alpidele pakkuvas Paganellas või heade suusaradade poolest tuntud Val Gardena mäesuusapiirkonnas. Reisid toimuvad 17.02 – 10.03.2018.

Prantsusmaa Alpides ootab lai radade valik ja suurepärased off-piste võimalused, mis tõstavad adrenaliinitaset ka kõige vilunumal suusasõbral. Uuel hooajal lisasime suusakuurortide valikusse ka Alpide ühe suurima talispordikeskuse Alpe d’Huez’i ning ekstreemseid ja looduslikke radu pakkuva Les 2 Alpes piirkonna. Reisid toimuvad 10.03 – 24.03.2018.

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega