Türgi

Türgi on meelipaeluv kombinatsioon kõige müstilisematest maastikest, suurepärasest arhitektuurist ja hõlmamatult rikkast ajaloopärandist. Türgis ühinevad Lääne ja  Ida vastandlikud jooned - asukoht kahel kontinendil ja kahe imelise mere vahel tähendab uskumatut mitmekesisust looduses, kultuurides ja tavades.

Türgi sobib suurepäraselt rannamõnudega puhkusereisiks, kuna siinne teenuste hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Türgi hotellid on juba ammu muutunud omamoodi standardiks ja puhkepaiga kvaliteedi mõõdupuuks. Türgis on olemas kõik lõbusaks ja sisukaks puhkuseks vajalik: soe Vahemeri, kuum päike, rikkalik türgi köök, maitsvad kohalik õlu ja rakı–, hulgaliselt erinevaid meelelahutusvõimalusi, sealhulgas ööklubid, saun (hamam), parvematkad mägijõgedel ja türgi massaaž, mida pakutakse isegi supelrandades.

Türgi luksuslikud hotellid on loodud kõigile, kelle ettekujutus täiuslikust puhkusest ei käi kokku vajadusega päev otsa vaielda selle üle, kuhu minna, mida teha, kus süüa ja mis see kõik veel maksma läheb. Valitsev kontseptsioon on Ultra all inclusive, mida võiks tõlkida: naudi sööki ja jooki ja aktiivset puhkust, millal tahad ja just täpselt nii palju, kui tahad.

Sihtkohad

Soodsad reisipakkumised

Kõik hinnas reisid

Türgi kuurordid

Türgis saab valida paljude kuurortide vahel. Luksuslikuks puhkuseks sobivad näiteks Beleki, Antalya või Kemer "kõik hinnas" hotellid. Linnameluks ja pidutsemiseks on soovitatav valida Kemeri, Alanya või Antalya linnahotellid.

Antalya

Omanimelise lahe ääres asuv omanimelise provintsi pealinn Antalya on rahvaarvult Türgi 8. linn. Linna elanike arv on ligi üks miljon.
Antalya ja teised provintsi kuurortlinnad asuvad rannikutasandikel Tauruse mäeaheliku ja mere vahel. Loodus on imekaunis ja vaheldusrikas.

Legendi kohasel saatis Pergamoni kuningas Attalos 2000 aastat tagasi välja eelväed leidmaks paika, millele võrdset ei leidu - tõelist paradiisi maa peal Antalyasse jõudnud väed selle siit ka leidsid. Koha ilust pimestatud Attalos käskis siia rajada linna, mille ta nimetas enda järgi Attaleiaks. Sellest on sajandite jooksul arenenud Antalya.

Kemer

Kemer on väike, hubane, imekena kuurortlinnake. Laiemas mõttes hõlmab Kemeri kuurorttsoon lisaks Kemeri linnale veel kokku 5 küla - Beldibi, Göynük, Kiriş, Çamyuva ning Tekirova. Valdav osa hotelle pakub „vägagi kõik hinnas teenust“. Hea selle juures on, et suurepärase puhkuse võib veeta hotellist lahkumata, ka kulutused püsivad kontrolli all. Ja halb, et kõik muu kipub jääma nägemata-kogemata.

Meri Kemeri randades on türkiissinine ja kristalselt puhas, põhi on näha kuni 6 m sügavuseni! Paljud rannad on saanud sinilipu, lahesoppides ujumisel avaneb seedritega kaetud mägedele unustamatu vaade. Enamik randu on kas kivised või kiviklibu on segatud liivaga.

Alanya

Antalyast 135 km kaugusel asuv Alanya on tore avastus. Mõnusalt paraja suurusega linn. Väiksem kui Marmaris, suurem kui Kemer. Inimlike mõõtmetega ja samas piisavalt võimalusi ja meelelahutust pakkuv. Paljude arvates Türgi Riviera mitmekesiseim kuurort.

Alanya maamärgiks on romantiline mägine poolsaar, mis lõikab linna ja selle rannad kaheks. Mäge troonivad 13. saj.l rajatud seldžukkide kindluse imposantsed müürid, ülesroniva käänulise tee ääres on käsitööletid, kohvikud ja baarid. Mäelt avaneb hingepaitav vaade purjedega pikitud merele ja linnale; linnast mitte vähem uskumatu vaade mäele, kindlustornidele, õhtutuledele.

Belek

Suurepärased rannad, kristallselge meri ja kõrge teeninduskultuur teevad Belekist unustamatu puhkusekoha, kus korduvklientide määr on erakordselt suur.  Belek on ranniku prestiižseim ja kalleim kuurort – siia on ehitatud peamiselt 5* luksushotelle, mille puhul hinnas on nii palju teenused, sööki ja jooki, et hotelli territooriumilt lahkumine nõuab suurt tahtejõudu.

Belek on Türgi golfikeskus, tänaseks on siin 8 golfiväljakut, mis paiknevad hotellide läheduses. Kõrgetasemeliste golfiväljakute rajamisel on silmas peetud Euroopa golfarite maitseid ja eelistusi. Väljakud pakuvad nii sportlikku pingutust kui nauditavaid loodusvaateid.

Side

Antalyast 75 km kaugusel asuv pisikesele poolsaarele pressitud Side on meeliülendav kombinatsioon minevikust ja tänapäevast. Nimi Side tähendab granaatõuna - see on viljakuse ja heaolu sümbol.

Tillukesel, vaid 800 m pikkusel ja 400 m laiusel maaninal eksisteerivad kõrvuti ja läbisegi antiik-Rooma varemed ja tänapäevane vilgas puhkusekuurort.
Loodus, tänapäev ja iidne ajalugu on siin harvanähtavas harmoonias. Poolsaarest kahele poole jäävad kuldse liiva ja türkiissinise mereveega rannad, kuhu alates turismibuumi algusest on rajatud ja rajatakse üha uusi hotelle.

Teised puhkusereisid

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega