Sellel lehel on koondatud reisikorraldajate Novatours, Aurinko ja TEZ Tour viimase hetke reisid ja soodsad pakkumised. Reiside sihtkohad:  Kreeka, Türgi, Bulgaaria, Itaalia.

Pakkumised kehtivad kuni kohti jätkub. Hinnad pidevalt muutuvad vastavalt vabade kohtade olemasolule. Puhkusereisi hinda kuuluvad lennupiletid, transfeerid, majutus ja toitlustus vastavalt valitud hotellile ja reisiesindaja teenused sihtkohal.

Küsi lisainfot ja lisapakkumisi meie reisikonsultandilt 661 6555 või info@matkapunkt.ee

Kas tasub oodata viimase hetke pakkumisi?

Viimase hetke reisid sobivad neile, kellel on võimalus reisile minna seda pikemalt ette planeerimata. Soodsate hindadega viimase hetke pakkumised tulevad tavaliselt müüki üks - kaks nädalat enne reisi väljumist, kuid vahepeal soodushind tuleb ainult mõni päev enne reisi.

Reisipakkumise hind on sõltuvuses vabade kohtade arvust. Kui reisi kuupäev on juba lähedal ja kohti on veel palju alles, siis tihti peale hinnad langevad. Arvestada tuleks, et hinnad ei pruugi reisi lähenedes odavneda. Kui reis on juba peaaegu välja müüdud, võivad reisikorraldajad jätkata müüki täishinnaga.

Tavaliselt müüakse populaarsed sihtkohad ning kõrghooaja reise juba varakult täishinnaga välja. Seega võib juhtuda, et soovitud reisile viimase hetke pakkumisi ei tulegi.

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega