Pakume abi reisiks vajalike viisade vormistamisel. Viisateenuse hulka kuulub info andmine konkreetse viisa taotlemiseks vajalike dokumentide kohta, viisataotlusankeetide täitmine, dokumentide saatkonda toimetamine ning sealt ära toomine. Palume, et valmistaksite viisa taotlemiseks vajalikud dokumendid ette.

Viisa väljastamise või sellest keeldumise otsuse langetab saatkond. Viisa väljastamisest keeldumise korral saatkonnad konsulaarmakse ei tagasta.

Riigid, kuhu Eesti kodanikel on õigus siseneda viisata

Viisavabalt saavad Eesti kodanikud reisida Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikides kuni kolm kuud. Reisidokumendina kehtib nii pass kui ka isikutunnistus (ID-kaart). Reisides väljaspool Euroopa Liitu, teiste viisavaba sissesõitu võimaldavate riikide territooriumile ei saa siseneda ID-kaardi alusel, vaid kaasas peab olema kehtiv Eesti kodaniku pass.

Riigid, kuhu Eesti kodanikel on õigus siseneda viisata

Riigid, kuhu Eesti kodanikel on vajalik viisa

Paljudesse riikidesse sisenemiseks on vajalik viisa. Osade riikide puhul on viisat võimalik saada piiri peal, osade riikide puhul on vajalik viisa eelnev vormistamine vastava riigi saatkonnas. Viimane protseduur võib aega võtta 1 päevast kuni 6 kuuni, sõltuvalt riigist ja viisatüübist.

Venemaa viisa - Eesti kodanik peab Venemaale reisimiseks taotlema viisat. Erandina saavad viisavabalt Venemaale siseneda kindlatest sadamatest kruiisireisijad, kes ei viibi Venemaal kauem kui 72h. Hind alates 64 EUR

Valgevene Vabariigi viisa - Eesti kodanik peab Valgevenesse reisimiseks taotlema viisat. Venemaa Föderatsiooni kodanikud viisat ei vaja. Hind alates 35 EUR

Tai viisa - Eesti kodanikud saavad reisida Taisse turismi eesmärgil viisavabalt ning viibida Tais järjest viisata kuni kolmkümmend päeva.

India viisa -Eesti kodanik peab Indiasse reisimiseks taotlema viisat. Vene kodanike passi puhul antakse viisa maksimaalselt 6 kuuks, halli passi puhul 1 kuuks.

Araabia Ühendemiraadide viisa - Eesti kodanikud võivad vormistada turismiviisad AÜE saabumisel lennujaamas. Vene kodanikele on viisa vajalik.

Riigid, kuhu sisenemiseks on eelnevalt vajalik elektrooniline registreerimine

Ameerika Ühendriigid

Eesti kodanikud peavad enne reisi vormistama sissesõiduloa ESTA (Electronic System for Travel Authorization for Visa Waiver Travelers Elektrooniline reisilubade süsteem). Maksumus 14 USD. ESTA on kehtiv 2 aastat või kuni passi kehtivusaja lõpuni. ESTA on vaja vormistada ka sel juhul, kui riiki läbitakse transiidina.
Pass peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel.

Austraalia

Eesti kodanikud võivad sõita Austraaliasse äriasjus või turistidena viisata. Viisavabalt on 12-kuulise perioodi jooksul võimalik Austraaliasse siseneda mitmekordselt, igakordse riigis viibimise pikkus võib olla kuni kolm kuud. Euroopa Liidu kodanikud peavad viisavabalt Austraaliasse sõitmiseks registreerima end elektroonilises reisisüsteemis eVisitors Service. Registreerida soovitatakse vähemalt kaks nädalat enne reisi, registreerimine on tasuta. Registreerida saab Austraalia immigratsiooni- ja kodakondsusameti kodulehe kaudu.

India

Eesti kodanikule on vajalik viisa, mida ta saab turismi või ärieesmärgil kuni 30 päevaks taotleda lennujaamas, täites vähemalt 4 päeva, kuid mitte rohkem kui 30 päeva enne väljalendu enne riiki sisenemist elektroonilise viisataotluse. Viisa piirilt süsteemi alusel tohib viisat taotleda 2 korda aastas.

Kanada

Eesti kodanikud pääsevad Kanadasse viisavabalt, kuid peavad enne reisi vormistama elektroonilise sissesõiduloa eTA. Maksumus 7 CAD.
eTA on kehtiv 5 aastat või kuni passi kehtivusaja lõpuni. eTA on vaja vormistada ka sel juhul, kui riiki läbitakse transiidina. Pass peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel.

Meie koostööpartnerid alati heade pakkumistega